MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Комітет ВР з прав людини відвідав Бердянську колонію і радить її ліквідувати

13.07.2021   
Денис Волоха

© Телеканал «Свободный»

Правозахисники та в’язні вважають Бердянську виправну колонію №77 однією з найгірших в Україні через свідчення про систематичні катування та приниження ув’язнених.

9-го липня комітет Верховної Ради з прав людини провів виїзне засідання в Бердянській виправній колонії №77.

Ця колонія вважається однією з найбільш жорстоких в Україні. За свідченнями в’язнів, адміністрація починає катувати та морально тиснути на ув’язнених з моменту їхнього прибуття в колонію, вимагаючи гроші у близьких.

Про порушення говорить і голова парламентського комітету Дмитро Лубінець: «Постійно порушуються права людини».

Комітет здійснив моніторинговий візит у Бердянську колонію, народні депутати поспілкувалися з в’язнями, і зрештою комітет вирішив рекомендувати Міністерству юстиції ліквідувати установу, — ідеться в пресрелізі на сайті Верховної Ради.

Зібрану інформацію про порушення прав людини в Бердянській виправній колонії №77 у комітеті обіцяють передати правоохоронним органам.

 Поділитися