MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Окупанти не віддали батькам тіла Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова, убитих росіянами в БердянськуУ Бердянську окупанти вбили двох підлітків — підсумки тижняЄвропарламент вимагає звільнити двох українських підлітків з Бердянська, яких Росія звинувачує у диверсіїБізнес на крові: затримали керівництво сумнозвісної Бердянської колонії №77Звіт про моніторинговий візит до Державної установи «Бердянська виправна колонія (№ 77)»Правозахисники проведуть пресконференцію щодо проблеми тортур у Бердянській колонії №77Повернення у минуле, або "маски-шоу" у виправній колоніїПравозахисники викрили випадок катувань у Бердянській виправній колоніїПравозахисники мають намір звернутися до ЄСПЛ через події в Бердянській ВК-77 у лютому минулого року (+відео)Жорстоке побиття засуджених, які прибули етапом 27 лютого до Бердянської виправної колонії № 77. ПРЕС-АНОНССім-сім, відкрий двері, або візит до Бердянської ВК-77В’язні у Бердянську вчинили спробу самогубстваВендета по-бердянськи

Комітет ВР з прав людини відвідав Бердянську колонію і радить її ліквідувати

13.07.2021   
Денис Волоха
Правозахисники та в’язні вважають Бердянську виправну колонію №77 однією з найгірших в Україні через свідчення про систематичні катування та приниження ув’язнених.

© Телеканал «Свободный»

Правозахисники та в’язні вважають Бердянську виправну колонію №77 однією з найгірших в Україні через свідчення про систематичні катування та приниження ув’язнених.

9-го липня комітет Верховної Ради з прав людини провів виїзне засідання в Бердянській виправній колонії №77.

Ця колонія вважається однією з найбільш жорстоких в Україні. За свідченнями в’язнів, адміністрація починає катувати та морально тиснути на ув’язнених з моменту їхнього прибуття в колонію, вимагаючи гроші у близьких.

Про порушення говорить і голова парламентського комітету Дмитро Лубінець: «Постійно порушуються права людини».

Комітет здійснив моніторинговий візит у Бердянську колонію, народні депутати поспілкувалися з в’язнями, і зрештою комітет вирішив рекомендувати Міністерству юстиції ліквідувати установу, — ідеться в пресрелізі на сайті Верховної Ради.

Зібрану інформацію про порушення прав людини в Бердянській виправній колонії №77 у комітеті обіцяють передати правоохоронним органам.

 Поділитися