MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Тренінг «Виконання рішень Європейського суду з прав людини»

16.07.2021    джерело: pravokator.club
Запрошуємо адвокатів, які співпрацюють із системою надання безоплатної правової допомоги та працівників системи надання безоплатної правової допомоги м. Львова пройти дводенне навчання щодо процедур виконання рішень Європейського суду з прав людини в Україні (12–13 серпня, початок о 10:00, м. Львів вул. Костомарова 1/3).

Запрошуємо адвокатів, які співпрацюють із системою надання безоплатної правової допомоги та працівників системи надання безоплатної правової допомоги м. Львова пройти дводенне навчання щодо процедур виконання рішень Європейського суду з прав людини в Україні.

12–13 серпня, початок о 10:00
м. Львів вул. Костомарова 1/3

Тренінгова програма поєднує у собі як теоретичний, так і практичний аспекти. Учасники матимуть можливість не лише попрактикувати складання заяв до Європейського суду з прав людини, а й написання подання до Комітету Міністрів Ради Європи.

Питання тренінгу:

• Процедура розгляду справи у Європейському суді з прав людини.

• Моніторинг виконання рішень ЄСПЛ: процедура Комітету Міністрів Ради Європи та національні механізми.

• Визнані ЄСПЛ системні проблеми в українському законодавстві та правозастосовній практиці, які перебувають на контролі Комітету Міністрів Ради Європи.

• Практика складання заяв до ЄСПЛ: формулювання позицій, обґрунтування порушень, заповнення формуляру.

• Перегляд судових рішень за виключними обставинами у разі визнання ЄСПЛ порушення Конвенції при вирішенні справи судами України.

• Подача до Комітету Міністрів Ради Європи рекомендацій щодо заходів, необхідних до застосування для виконання рішень ЄСПЛ певної групи проти України.

• Практика написання подання до Комітету Міністрів Ради Європи.

Бажаючих взяти участь просимо до 30.07 заповнити реєстраційну форму за посиланням

Учасникам, яких буде відібрано для участі, до 4 серпня 2021 року на електронну адресу буде направлено відповідний лист-запрошення.

Організатори тренінгу:

Харківська правозахисна група за підтримки Координаційного центру з надання правової допомоги.

 Поділитися