MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Реформа СБУ: виклики та перспективи. Дослідження

19.07.2021    доступно: in English
Є. Захаров, Г. Токарев, І. Ступак, І. Попов, М. Самусь
Авторами запропоновані шляхи реформування СБУ на основі міжнародних стандартів і кращого світового досвіду.

Реформа СБУ: виклики та перспективи. Дослідження

Реформа СБУ: виклики та перспективи. Дослідження / Захаров Є. Ю., Токарев Г. В., Ступак І. І., Попов І. В., Самусь М. М. Загальна редакція: Семьоркіна О. М. – К., 2021. – 172 с.

Дослідження присвячене проблемам реформування СБУ в пострадянській Україні. Зокрема, проаналізовано міжнародний досвід реформування спецслужб, низку документів ООН, Ради Європи, Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційської комісії), а також законодавство і практика країн світу. Чільне місце у дослідженні відведено аналізу дотримання прав людини в діяльності СБУ. Авторами запропоновані шляхи реформування СБУ на основі міжнародних стандартів і кращого світового досвіду. Розроблено рекомендації щодо моделі реформування СБУ та запровадження парламентського контролю. Дослідження розраховано на депутатський корпус, працівників державного сектору, які працюють у сферах кримінальної юстиції, правоохоронної діяльності, представників міжнародних і неурядових організацій, дослідників, широку громадськість.

Підготовка до публікації та наклад цього видання здійснено Українським інститутом майбутнього.

Скачати PDF

 Поділитися