MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

ЄСПЛ: Кеннеді проти Сполученого Королівства

28.07.2021   

Заявник скаржився на перехоплення його комунікацій, заявляючи про існування порушення статті 8. Він також стверджував, що слухання у Суді слідчих повноважень не супроводжувалося належними гарантіями, які вимагала стаття 6, і, відповідно до статті 13, що внаслідок цього йому не був доступний ефективний засіб правового захисту.

Уряд стверджував, що у цій справі не було порушення статті 13. Зокрема, він стверджував, що заявник не мав жодного обґрунтованого твердження про те, що він був жертвою порушення пункту 1 статті 6 або статті 8; що у тій мірі, в якій скарги заявника по суті були оскарженням відповідної законодавчої схеми, скарга, передбачена статтею 13, не матиме успіху (цитуючи справу Leander v. Sweden, 26 березня 1987 року, § 77(d), серія A № 116); і що у будь-якому випадку ССП пропонував належний засіб правового захисту.

Повний текст рішення можна прочитати на нашому сайті privacy.khpg.org

 Поділитися