MENU

Подібні статті

Оприлюднена нова доповідь Генсекретаря ООН про порушення прав людини у КримуОнлайн-презентація «Гідність людини і шлях Льва Копєлєва»Увага! Закінчується прийом заявок на участь у ХХІХ Харківській школі з прав людиниУвага! Закінчується прийом заявок на участь у Харківській школі з прав людиниОголошується конкурс на участь у тренінгу для адвокатівТренінг «Виконання рішень Європейського суду з прав людини»Висновок щодо політичних мотивів кримінального переслідування та порушень прав людини у кримінальному провадженні Костянтина Жеваго Оголошується конкурс на участь у XXVIІІ Харківській школі з прав людиниКомітет ВР з прав людини відвідав Бердянську колонію і радить її ліквідуватиМовна політика і права людиниВиконання рішень ЄСПЛ: запрошуємо на тренінг у КиєвіУвага! Закінчується прийом заявок на участь у XXVIІ Школі з прав людини для харків’янМарія Колесникова стала лауреаткою премії «Дух Яна Карського» за захист прав людиниПрава в’язнів на охорону здоров’я та медичну допомогу (матеріали вебінару ХПГ 18.06.2021)Права в’язнів (матеріали вебінару ХПГ 16.06.2021)ЄСПЛ: справа ‘Ліблік та інші проти Естонії’ЄСПЛ: справа "Босака та інших проти Хорватії"Узагальнення досліджень ХПГ 2014 – червня 2021 року щодо порушення права на медичну допомогу в пенітенціарних установах – вебінарЄСПЛ: Справа Шантаре та Лабазніковс проти ЛатвіїЄСПЛ: Справа Centrum för rätvisa проти Швеції

Оголошується конкурс на участь у XХIX Харківській школі з прав людини для активістів українських правозахисних організацій

09.08.2021

З 21 по 25 вересня 2021 року Харківська правозахисна група (ХПГ) проводить в м. Харків Двадцять дев’яту школу з прав людини для активістів українських правозахисних неурядових організацій за підтримки Європейської Комісії.


Приблизна програма Школи додається.


Організатори відшкодовують вартість проїзду в купейному вагоні поїзду, у 2 класі поїзду ІнтерСіті або автобусі. Вартість проїзду відшкодовується тільки за наявності прямих та зворотних квитків. На час проведення Школи забезпечується харчування та проживання учасників у одномісних номерах готелю з дотриманням правил безпеки під час пандемії. Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Проектом передбачено навчання 15 учасників.


Заявники на участь у школі мають заповнити реєстраційну анкету он-лайн за посиланням: http://applicant.khpg.org
(Зверніть увагу: при першому звертанні вам необхідно вибрати опцію «Реєстрація нового користувача». Потім кожного разу для доступу до вашої анкеті та її доповнення або редагування ви маєте вводити ваш імейл та пароль. Обов’язково зазначте галочкою назву Школи вгорі сторінки. При заповнюванні анкети опцію «зберегти зміни» можна використовувати на будь-якому етапі заповнювання)


Заявки на участь у Школі приймаються до 17:00 30 серпня 2021 р.


Запрошення для участі будуть надіслані не пізніше 1 вересня 2021 р.
З усіма запитаннями звертайтесь за адресою [email protected]
Контактні особи: Володимир Каплун – 068 961 3562.

Приблизна програма школи (лектори можуть бути змінені):


• Концепція прав людини. Що таке правозахист? (Євген Захаров, ХПГ)
• Обговорення в групах: 1. Правозахист і політика. Чи можлива взаємодія правозахисних НУО і влади? 2. Чим відрізняється адвокат від правозахисника та адвокат-правозахисник від звичайного адвоката?).
• Українська конституція в сучасному контексті (Всеволод Речицький, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, ХПГ)
• Відкритість інформації як універсальна вимога (Всеволод Речицький, НЮУ, ХПГ)
• Захист прав людини неурядовими організаціями (Євген Захаров, ХПГ)
• Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) та Україна (Євген Захаров, ХПГ)
• Виконання рішень ЄСПЛ в Україні (Ганна Овдієнко, ХПГ)
• Робота в групах. 1. Стратегічні справи. 2. Співпраця правозахисних організацій
• Захист права на свободу та особисту недоторканність та від поганого поводження в поліції (Ганна Овдієнко, ХПГ)
• Захист прав засуджених (Максим Ревякін, ХПГ).
• Проведення акцій та кампаній правозахисними організаціями. Кампанія проти катувань в Україні (Євген Захаров, ХПГ)
• Кампанія за свободу інформації в Україні (Євген Захаров, ХПГ)
• Робота в групах. 1. Чи потрібний правозахисникам піар?. 2. Як протидіяти дискримінації, расизму та ксенофобії 3. Військовий конфлікт на сході України та права людини
• Права людини та традиційні цінності: питання, навколо яких найчастіше виникають суперечки та непорозуміння (Володимир Каплун, ХПГ)
• Інформаційна діяльність правозахисних організацій (Денис Волоха, ХПГ)
• Організаційний розвиток правозахисних організацій (Євген Захаров, ХПГ)

 Поділитися