MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Правозахисна організація Truth Hounds отримала Премію свободи імені Андрія СахароваРік повномасштабної російсько-української війни: Харківська область‘Катю, у нас більше немає квартири’. Харківська студентка — про свій рік війниНова соціальна група в Україні — ‘недогромадяни’Росія порушує фундаментальні права українських дітей — ООН Харківська правозахисна група отримує половину Нобелівської премії Меморіалу і віддасть її постраждалим від війниКримськотатарський ресурсний центр зафіксував майже 8 000 порушень основних прав людини на окупованому півострові Війна і свобода совісті: чи можна відмовитися від служби у ЗСУ через релігійні переконання? Говоримо із дослідником релігії і права Дмитром Вовком та директором ХПГ Євгеном ЗахаровимОмбудсман має захищати права свавільно засуджених ЄСПЛ визнав у справі українських довічників порушення права на справедливий судДержава, яка нехтує правами людини всередині своєї країни, неминуче становить загрозу світові — заява Меморіала з приводу отримання Нобелівської премії Під час російського наступу на Маріуполь постраждала майже кожна школа у місті: Дослідження ХПГПів року повномасштабної війни: Харківська область150 днів повномасштабної війни: Харківська область‘Надзвичайні обставини не виправдовують неповагу до мандата Уповноваженого з прав людини’, — звернення альянсу інституцій з прав людиниНові обмеження права на свободу та особисту недоторканністьРада ООН з прав людини закликала рф надати доступ до депортованих громадян України«Я побачила російський БТР і стояла як укопана», – харківська художниця Галина БулгаковаЕкспрезидента Бразилії Лулу да Сілву засудили несправедливо, — Комітет ООН з прав людиниСтарий-новий статус ВПО: які права він надає українцям?

Оголошується конкурс на участь у XХIX Харківській школі з прав людини для активістів українських правозахисних організацій

09.08.2021   

З 21 по 25 вересня 2021 року Харківська правозахисна група (ХПГ) проводить в м. Харків Двадцять дев’яту школу з прав людини для активістів українських правозахисних неурядових організацій за підтримки Європейської Комісії.


Приблизна програма Школи додається.


Організатори відшкодовують вартість проїзду в купейному вагоні поїзду, у 2 класі поїзду ІнтерСіті або автобусі. Вартість проїзду відшкодовується тільки за наявності прямих та зворотних квитків. На час проведення Школи забезпечується харчування та проживання учасників у одномісних номерах готелю з дотриманням правил безпеки під час пандемії. Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Проектом передбачено навчання 15 учасників.


Заявники на участь у школі мають заповнити реєстраційну анкету он-лайн за посиланням: http://applicant.khpg.org
(Зверніть увагу: при першому звертанні вам необхідно вибрати опцію «Реєстрація нового користувача». Потім кожного разу для доступу до вашої анкеті та її доповнення або редагування ви маєте вводити ваш імейл та пароль. Обов’язково зазначте галочкою назву Школи вгорі сторінки. При заповнюванні анкети опцію «зберегти зміни» можна використовувати на будь-якому етапі заповнювання)


Заявки на участь у Школі приймаються до 17:00 30 серпня 2021 р.


Запрошення для участі будуть надіслані не пізніше 1 вересня 2021 р.
З усіма запитаннями звертайтесь за адресою [email protected]
Контактні особи: Володимир Каплун – 068 961 3562.

Приблизна програма школи (лектори можуть бути змінені):


• Концепція прав людини. Що таке правозахист? (Євген Захаров, ХПГ)
• Обговорення в групах: 1. Правозахист і політика. Чи можлива взаємодія правозахисних НУО і влади? 2. Чим відрізняється адвокат від правозахисника та адвокат-правозахисник від звичайного адвоката?).
• Українська конституція в сучасному контексті (Всеволод Речицький, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, ХПГ)
• Відкритість інформації як універсальна вимога (Всеволод Речицький, НЮУ, ХПГ)
• Захист прав людини неурядовими організаціями (Євген Захаров, ХПГ)
• Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) та Україна (Євген Захаров, ХПГ)
• Виконання рішень ЄСПЛ в Україні (Ганна Овдієнко, ХПГ)
• Робота в групах. 1. Стратегічні справи. 2. Співпраця правозахисних організацій
• Захист права на свободу та особисту недоторканність та від поганого поводження в поліції (Ганна Овдієнко, ХПГ)
• Захист прав засуджених (Максим Ревякін, ХПГ).
• Проведення акцій та кампаній правозахисними організаціями. Кампанія проти катувань в Україні (Євген Захаров, ХПГ)
• Кампанія за свободу інформації в Україні (Євген Захаров, ХПГ)
• Робота в групах. 1. Чи потрібний правозахисникам піар?. 2. Як протидіяти дискримінації, расизму та ксенофобії 3. Військовий конфлікт на сході України та права людини
• Права людини та традиційні цінності: питання, навколо яких найчастіше виникають суперечки та непорозуміння (Володимир Каплун, ХПГ)
• Інформаційна діяльність правозахисних організацій (Денис Волоха, ХПГ)
• Організаційний розвиток правозахисних організацій (Євген Захаров, ХПГ)

 Поділитися