MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

11 серпня – головне за день

11.08.2021   
ХПГ-інформ
Карантин продовжено до 1 жовтня; на Донеччині через обстріл бойовиків загинув літній чоловік; до страхового стажу при призначенні пенсії зараховуватиметься час тримання особи під вартою чи відбування покарання в місцях позбавлення волі – головне на сьогодні.

Фото: Maridav, Shutterstock

• Адаптивний карантин і режим надзвичайної ситуації продовжено на два місяці, заявив на засіданні Уряду прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Фахівці починають фіксувати зростання кількості госпіталізацій і важких хворих на коронавірус, зазначають у Кабінеті Міністрів. «Міністерство охорони здоров’я готує лікарні, а кількість ліжок з підведеним киснем, за даними МОЗ, складає майже 100%. Крім того, окремо закуплено 15 тисяч кисневих концентраторів, які дозволять лікувати українців на амбулаторному етапі», – заявив прем’єр-міністр.

• Вранці окупаційні війська обстріляли село Новоселівка Друга Очеретинської громади, повідомляє Донецька обласна держадміністрація. Загинув місцевий мешканець 1935 року народження. Осколками було пошкоджено три житлові будинки та лінію електропостачання. У селі немає світла та не працює мобільний зв’язок.

• Відтепер до страхового стажу при призначенні пенсії зараховуватиметься час тримання особи під вартою, відбування покарання в місцях позбавлення волі та перебування в засланні й на примусовому лікуванні, якщо цей період був встановлений як юридичний факт на підставі судового рішення, заявила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова. «Уряд, врахувавши мої пропозиції, вніс зміни до пункту 12 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 1993 р. № 637», – зазначила вона в своєму телеграм-каналі.

• Кабінет міністрів знижує тарифи на електроенергію для побутових споживачів з 1 жовтня, йдеться в повідомленні на Радіо Свобода. «З 1 жовтня ми знижуємо тариф для абсолютної більшості населення, яке споживає до 250 кіловат-годин, а йдеться про 80% домогосподарств. Для таких людей тариф буде складати 1,44 гривні з податком на додану вартість», – цитує видання міністра енергетики Германа Галущенка.

 Поділитися