MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Засуджені матимуть доступ до безоплатної вторинної допомоги

18.08.2021   
ХПГ-інформ

Про це заявляють у Департаменті з питань виконання кримінальних покарань. Між установою та Координаційним центром надання правової допомоги підписано відповідний меморандум. Згідно з документом засудженим буде забезпечено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, яка  включає такі види правових послуг: захист; здійснення представництва їх інтересів в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

Фото: legalaid.gov.ua

«Засуджені часто звертаються до системи безоплатної правової допомоги з питань у сферах сімейних правовідносин та спадкування, пенсійного та соціального забезпечення. Тому важливим питанням є розроблення та спільне впровадження нових механізмів та цифрових сервісів, які сприятимуть спрощенню доступу засуджених осіб до правової допомоги», – зазначив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Фото: legalaid.gov.ua

Серед основних напрямів співпраці Координаційного центру з надання правової допомоги та Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, визначено, наприклад, такі як «забезпечення на постійній основі, у тому числі за допомогою відеозв’язку з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, роботи консультаційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги в усіх установах виконання покарань та слідчих ізоляторах».  

 Поділитися