MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

«Розірви коло»: допомога для жінок у біді

20.08.2021   
ХПГ-інформ
Новий онлайн ресурс для жінок, що зіткнулися із сімейним насиллям, запускає Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки уряду Великої Британії. Ціль проекту – допомогти жінкам, що перебувають у складних життєвих обставинах, стати фінансово незалежними від своїх кривдників.

Новий онлайн ресурс для жінок, що зіткнулися із сімейним насиллям, запускає Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки уряду Великої Британії. Це так званий кар’єрний хаб, який отримав назву «Розірви коло». Ціль проекту – допомогти жінкам, що перебувають у складних життєвих обставинах, стати фінансово незалежними від своїх кривдників. 

 

«Кар’єрний хаб формує комфортне середовище, у якому жінки отримують професійну підтримку  для кар’єрного росту. Кар’єрні радниці допомагають клієнткам відновити віру у себе і втілити мрію про економічну незалежність у життя, вільне від насильства», – розповідає Олеся Компанієць, керівниця програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленого насильства.

Через платформу користувачки можуть:

• отримати індивідуальну підтримку в пошуку роботи від кар’єрної радниці. Зокрема, у складанні резюме та кар'єрного плану, визначенні професійних пріоритетів;

• отримати психологічну підтримку щодо працевлаштування та адаптації на новому робочому місці;

• взяти участь у безкоштовних курсах, тренінгах, вебінарах з метою розвитку професійних та комунікаційних навичок.

Ресурс містить кар’єрні поради і наповнюватиметься актуальними вакансіями від бізнесу та анонсами корисних подій.

 Поділитися