MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Ігор Терехов: у саду Шевченка в Харкові можна буде сидіти на газонах

25.10.2021   
Денис Волоха

© Денис Волоха/ХПГ

Відпочивати на газонах можна буде не всюди, а у ‘спеціальних локаціях’.

Виконувач обов’язки мера Харкова і кандидат на цю ж посаду на виборах, що відбудуться 31-го жовтня, заявив, що наступного року в саду Шевченка з'являться спеціальні локації, де можна буде відпочити на газоні.

За словами Ігоря Терехова, ці локації будуть змінюватися, щоб трава могла «відпочити».

«Наше комунальне підприємство ‘Харківзеленбуд’ навесні наступного року облаштує кілька таких локацій в саду імені Шевченка. Там можна буде ходити, сидіти, лежати, проводити час із сім'єю або друзями, — цитують Терехова на сайті міськради Харкова. — Особливість цих локацій у тому, що їхнэ розташування періодично змінюватиметься, щоб дати траві можливість відпочити від навантаження. Відповідно, локації для відпочинку будуть з'являтися в різних частинах саду».

У двох центральних харківських зонах відпочинку — у саду Шевченка та парку Горького — відвідувачам забороняють перебувати на газонах. У саду Шевченка працюють охоронці фірми «Зубр», які досить агресивно реагують на будь-які порушення правил, навіть якщо формально ці правила не закріплені.

2-го жовтня, у Міжнародний день ненасильства, у саду Шевченка відбувся Газон Фест, під час якого організатори видавали всім охочим талони на сидіння на газоні.

Охоронці саду Шевченка неодноразово потрапляли у скандали з побиттям відвідувачів саду. Одного охоронця притягнули до кримінальної відповідальності.

У вересні минулого року за участю охорони побили двох студентів Харківського Політеху. У цій справі досі триває слідство.

Студенти кілька разів виходили на акції протесту проти насильства з боку охорони та заборони сидіти на газонах.

 Поділитися