MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

IN MEMORIAM: доповнення до циклу пам’ятних конвертів про академіка Андрія Сахарова

14.12.2021   
Сергій Дедюлін, Париж
Асоціація «Російський інститут у Парижі» презентує чергову частину пам’ятних конвертів, присвячених історії дисидентського руху (текст українською та російською мовами).

Російський Інститут у Парижі під кінець літа підготував два Пам'ятні конверти на додаток до першого з виданих цього року ілюстрованих інформаційних циклів таких конвертів, а саме – до ювілейного Сахаровського циклу (затримка з цим повідомленням пов'язана із зовнішніми, не залежними від нас обставинами).

Це меморіальні випуски про двох видатних наших сучасників, близьких друзів і соратників Андрія Дмитровича, у різні роки діяльних редакторів «Хроніки поточних подій», чудових дисидентів та Громадян з великої літери, а при цьому – поряд з Юрієм Орловим, Олександром Єсеніним-Вольпіним, самим акад. Андрієм Сахаровим – ще й справжніх вчених...

Йдеться про біолога Сергія Адамовича Ковальова (до 40-го дня з його кончини) та про математика Юрія Олександровича Шихановича (до 10-річчя від дня його смерті). Ніколи не забуду – з удячністю – і особистих зустрічей із кожним із них у різні часи: ще в Ленінграді, пізніше в Москві та Парижі. ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ.


Русский Институт в Париже на исходе лета подготовил два Памятных конверта в дополнение к самому первому из изданных в этом году иллюстрированных информационных циклов таких конвертов, а именно – к юбилейному Сахаровскому циклу  (задержка с этим извещением связана с внешними, не зависящими от нас обстоятельствами). 

Это мемориальные выпуски о двух выдающихся наших современниках, близких друзьях и соратниках Андрея Дмитриевича, в разные годы деятельных редакторах «Хроники текущих событий»,  замечательных диссидентах и Гражданах с большой буквы, а при этом – наряду с Юрием Орловым, Александром Есениным-Вольпиным, самим акад. А.Д.Сахаровым – ещё и настоящих учёных... 

Речь идёт о биологе Сергее Адамовиче Ковалёве (к 40-му дню с его кончины) и о математике Юрии Александровиче Шихановиче (к 10-летию со дня его смерти). Никогда не забуду – с признательностью – и личных встреч с каждым из них  в различные времена: ещё в Ленинграде, позднее в Москве и Париже.  ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ. 


Ви можете скачати конверти у форматі pdf:

Сергій Ковальов

Юрій Шиханович

 Поділитися