MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Маски, скринінг, відстань у черзі: за що штрафує харківська поліція після посилення обмежень жовтої зони

14.12.2021   
Денис Волоха

© Національна поліція

Поліція та Держпродспоживслужба за тиждень провели понад 530 перевірок дотримання вимог карантину.

6-го грудня набула чинності нова редакція «карантинної» постанови Кабміну #1236, яка посилила карантинні обмеження для жовтої зони епіднебезпеки.

У жовтій зоні заборонено, зокрема, відвідування масових заходів без хоча б однієї дози вакцини від Covid-19, негативного ПЛР-тесту чи сертифікату про одужання.

За словами представниці харківської Держпродспоживслужби, найбільш поширеними порушеннями карантинних обмежень із боку бізнесу є: наявність відвідувачів без масок, відсутність обмежувальних маркувальних ліній біля місць скупчення людей, відсутність температурного скринінгу працівників магазинів, відсутність інформаційних матеріалів на вході до закладів.

Із 6-го грудня в Харківській області поліція склала загалом 126 протоколів за порушення карантину (88 протоколів за ст. 42 (порушення санітарних норм) та 38 — за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей). Загальна кількість перевірок — понад 530.

Щодня у «рейдах» беруть участь понад 100 поліцейських та близько 18 спеціалістів Держпродспоживслужби, — ідеться у пресрелізі Нацполіції в Харківській області.

Зараз у жовтій зоні адаптивного карантину перебувають місто Київ і 13 областей, у червоній зоні — 10 областей, у помаранчевій — одна.

 Поділитися