MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Антидот від тираніїЮрія Дмитрієва засудили до 3,5 років колонії суворого режимуЮрій Дмитрієв невинуватий і має бути звільненийЄвросоюз закликав РФ переглянути справу Юрія ДмитрієваРФ: На Юрія Дмитрієва в СІЗО тиснули, вимагаючи написати явку з повинноюІсторику Дмитрієву призначили нову психіатричну експертизуІсторика Юрія Дмитрієва обвинуватили в сексуальному насильствіРФ: Юрія Дмитрієва визнано невинуватим за двома з трьох пунктів обвинуваченняУчастники Дней Памяти в Сандормохе требуют освободить Юрия ДмитриеваНобелівську премію миру отримали український “Центр громадянських свобод”, білоруський правозахисник та російський “Меморіал”У Конгресі США пропонують зробити 30 жовтня Міжнародним днем ​​політичних в'язнівДержава, яка нехтує правами людини всередині своєї країни, неминуче становить загрозу світові — заява Меморіала з приводу отримання Нобелівської премії 

РФ: Дмитро Муратов перерахував Нобелівську премію благодійним фондам

23.12.2021   
ХПГ-інформ
Гроші підуть на допомогу хворим дітям зі СМА, госпісам та інш. Частина коштів пішла на створення фільму про становище преси в Росії.

Дмитро Муратов (фото: znak.com)

Лауреат Нобелівської премії миру головред російської «Нової газети» Дмитро Муратов перерахував премію організаціям, які допомагають дітям і дорослим із важкими захворюваннями, у тому числі зі СМА, а також організаціям, які підтримують журналістів. Про це повідомило видання ZNAK.

Загальна сума премії склала близько 40,2 млн рублів. Як сказав Муратов, «Нова газета» провела голосування серед «спільників» – тих, хто підтримує видання донатами (пожертвами), і «спільники» підтримали рішення щодо розподілу грошей.

По 5 млн рублів перераховано дитячому госпісу «Дім з маяком», фонду «Подаруй життя», фонду «Коло добра», який допомагає дітям зі СМА, фонду допомоги госпісам «Віра». Також 10 млн рублів перераховано до медичного фонду працівників ЗМІ, завдяки якому, зокрема, співробітникам різних видань допомагають боротися з такими важкими хворобами, як рак.

Частина коштів пішла на створення фільму про становище преси в Росії та на преміювання деяких співробітників «Нової газети».

«Залишилося трохи як заничка [для „Нової газети“] – мало що може трапитися», – сказав Муратов.

Нагадаємо, про намір передати премію на добрі справи Дмитро Муратов заявив у своїй нобелівській промові. «Ми цю премію передаємо на допомогу хворим людям та підтримку незалежної журналістики», – сказав він 10 грудня цього року в Осло.

«І ця премія – всій нашій журналістиці. Це премія моїм загиблим колегам з „Нової газети“ – Ігорю Домникову, Юрію Щекочихіну, Ганні Політковській, Анастасії Бабуровій, і Стасу Маркелову, Наталці Естеміровій. Ця премія і живим колегам, спільноті, яка виконує професійний обов’язок», – сказав тоді Муратов.

Фото: Надія Прусенкова / «Нова газета»

 Поділитися