MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Про ліквідацію Міжнародного Меморіалу (заява організації)Ліквідація Міжнародного Меморіалу є образою пам’яті жертв ГУЛАГу – Amnesty InternationalРФ: Верховний Суд ліквідував Міжнародний МеморіалРуки геть від Меморіалу!РФ: Генпрокуратура подала позов про ліквідацію Міжнародного МеморіалуРФ: Нові законодавчі ініціативи – загроза неурядовим організаціям, свободі зібрань і не тількиРФ: Про ліквідацію Руху «За права людини». Заява Міжнародного МеморіялуРФ: У Пермському Меморіялі – слідчі діїРФ: Поліція переслідує волонтерів-меморіяльцівСписок Юрия ДмитриеваРФ: На Юрія Дмитрієва в СІЗО тиснули, вимагаючи написати явку з повинноюІсторику Дмитрієву призначили нову психіатричну експертизуІсторика Юрія Дмитрієва обвинуватили в сексуальному насильствіРФ: Юрія Дмитрієва визнано невинуватим за двома з трьох пунктів обвинуваченняУчастники Дней Памяти в Сандормохе требуют освободить Юрия ДмитриеваАтака на громадянське суспільство – Amnesty International про ліквідацію ПЦ «Меморіал»

РФ: Московський міськсуд ліквідував ПЦ «Меморіал»

29.12.2021   
ХПГ-інформ
Суддя оголосив рішення про ліквідацію правозахисної організації за 10 секунд. На те, щоб рішення ухвалити, йому знадобилося близько 30 хвилин.

Фото з сайту ПЦ «Меморіал»

Московський міський суд ліквідував правозахисний центр «Меморіал» за позовом прокуратури через «систематичне» порушення закону про «іноземних агентів», – повідомляє видання «Медиазона».

На думку Міністерства юстиції РФ та московської прокуратури, центр не маркував свої публікації на сайті та в соцмережах як створені «іноземним агентом». Крім того, з позову відомства випливає, що прокуратура так само, як і у випадку з Міжнародним Меморіалом, ліквідованим Верховним судом напередодні, знайшла у публікаціях правозахисного центру «ознаки виправдання тероризму».

ПЦ «Меморіал» звинувачення на свою адресу відкинув та просив суд відхилити позов, щоб продовжувати свою роботу.

Як повідомляє «Медиазона», суддя оголосив рішення про ліквідацію правозахисної організації за 10 секунд. На те, щоб рішення ухвалити, йому знадобилося близько 30 хвилин.

 Поділитися