MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

РФ: Московський міськсуд ліквідував ПЦ «Меморіал»

29.12.2021   
ХПГ-інформ
Суддя оголосив рішення про ліквідацію правозахисної організації за 10 секунд. На те, щоб рішення ухвалити, йому знадобилося близько 30 хвилин.

Фото з сайту ПЦ «Меморіал»

Московський міський суд ліквідував правозахисний центр «Меморіал» за позовом прокуратури через «систематичне» порушення закону про «іноземних агентів», – повідомляє видання «Медиазона».

На думку Міністерства юстиції РФ та московської прокуратури, центр не маркував свої публікації на сайті та в соцмережах як створені «іноземним агентом». Крім того, з позову відомства випливає, що прокуратура так само, як і у випадку з Міжнародним Меморіалом, ліквідованим Верховним судом напередодні, знайшла у публікаціях правозахисного центру «ознаки виправдання тероризму».

ПЦ «Меморіал» звинувачення на свою адресу відкинув та просив суд відхилити позов, щоб продовжувати свою роботу.

Як повідомляє «Медиазона», суддя оголосив рішення про ліквідацію правозахисної організації за 10 секунд. На те, щоб рішення ухвалити, йому знадобилося близько 30 хвилин.

 Поділитися