MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

11 січня – головне за день

11.01.2022   
ХПГ-інформ
МОЗ навесні розгляне питання про вакцинацію від ковіду дітей старше п’яти років; у Києві побили співзасновника Громадського радіо Андрія Куликова; у Казахстані близько 150 громадян України потребують допомоги в поверненні додому – коротко про головне.

Фото: Pressfoto, Freepik

• Міністерство охорони здоров’я планує навесні розглянути питання про вакцинацію від ковіду дітей старше п’яти років. Про це в інтерв’ю ВВС розповів головний санлікар України Ігор Кузін. «Рекомендацій європейської технічної групи експертів щодо щеплення дітей від 5 років ще не було. Тобто на рівні Європи таке питання не розглядали, – заявив він.  – Ми плануємо розглянути вакцинацію дітей від 5 років орієнтовно з квітня». В Україні на сьогодні вакцинували близько 140 тисяч дітей віком від 12 до 18 років.

• У Києві побили співзасновника Громадського радіо Андрія Куликова, інформує ІМІ. Схоже, це було пограбування. Двоє чоловіків підійшли до журналіста та попросили цигарку. Коли їм відмовили, побили Кулікова та відібрали 3 тисячі гривень, банківську картку та мобільний телефон. За кілька годин правоохоронці затримали нападників в одному з хостелів. «Ними виявилися раніше судимий за пограбування, крадіжки та незаконний обіг наркотиків 23-річний уродженець Миколаївської області та 23-річний мешканець Волинської області, який наразі перебуває в статусі обвинуваченого за крадіжку», – йдеться в повідомленні.

• У Казахстані близько 150 громадян України потребують допомоги в поверненні додому. Вони звернулися  до українського посольства. Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на Міністерство закордонних справ. «Водночас, у зв’язку із поступовою стабілізацією безпекової ситуації частина співвітчизників повідомляє про зміни своїх планів і вирішує залишатися на території Казахстану. Міжнародне авіасполучення із Нур-Султаном повністю відновлене за винятком деяких рейсів європейських авіакомпаній. На 13 і 16 січня заплановані регулярні рейси до Києва, якими можуть скористатися наші громадяни», – йдеться в коментарі відомства. Дипломати зазначають, що серед затриманих та постраждалих під час протестів у Казахстані громадян України немає.

 Поділитися