MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

14 лютого – головне за день

14.02.2022   
ХПГ-інформ
Дирекція ДКВС України закуповує продукти за завищеними цінами; невідомі напали на Львівський муніципальний мистецький центр; за «ковідну тисячу» можна передплатити періодику – коротко про важливе.

• Генеральна дирекція ДКВС України закуповує продукти за завищеними цінами, повідомляє «Українська правда» із з посиланням на «Наші гроші». ДУ «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» Мін’юсту замовила харчі на 2,01 млрд гривень, при цьому деякі товари обійдуться чи не на третину дорожче, ніж в магазинах. Як приклад журналісти наводять ціну хека без голови. Цю рибу у ДКВС планують закуповувати по 96 гривень за кілограм, в той час, коли  в інтернет-магазині «Metro» він коштує 70 гривень за кіло. «Так само дорожче закуповуватимуть рафіновану соняшникову олію – по 65 грн./кг. У перерахунку на літри (1 л = 0,925 кг) ціна складає 70 грн./л. Тоді як інтернет-магазині "Metro" найдешевша олія коштує близько 52 грн./л, або на третину дешевше від цін у рамковій угоді тюремників», – йдеться в повідомленні. Дорожче ринкової ціни заплатять і за крупи та борошно.

• Вранці 13 лютого невідомі напали на Львівський муніципальний мистецький центр, повідомляє Суспільне. Директорка центру Ляна Мицько сказала, що це були «праві тверезі молоді люди». Їм не сподобалася виставка митця Давида Чичкана «Стрічки та трикутники», присвячена постатям Лесі Українки, Михайла Драгоманова, Івана Франка. Під час нападу в центрі був лише один відвідувач та адміністраторка. Нападники погрожували дівчині, зірвали веселковий прапор розбили телефон чоловіка, заклеїли вхід «агітаційними матеріалами». «Вони позаклеювали постери виставки своїми агітками і забрали у нас веселковий прапор. Сказали, що такого тут бути не може. Це 14 хлопців, з них лише один міг говорити», – розповіла Ляна Мицько журналістам.

• За «ковідну тисячу» можна передплатити періодику, повідомляє Укрпошта. Відповідна постанова Кабміну набула чинності сьогодні. «В Укрпошті можна витратити отримані в рамках програми єПідтримка кошти на періодику та передплатити онлайн будь-які періодичні видання з поточних місяців 2022 року, – йдеться в повідомленні. – Серед переліку видань широкий вибір популярних видань: місцева преса, періодика для дітей, тематичні видання тощо. Передплати газети чи журнали  можна для себе, батьків, рідних та близьких, а також як благодійну передплату на адреси дитячих будинків-інтернатів України».

 Поділитися