MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

СОЛДАТСЬКІ МАТЕРІ — ПРОТИ ВСТУПУ УКРАЇНИ В МПА

27.12.1999   

Харківський обласний союз солдатських матерів (ХОССМ) — одна із перших громадських  організацій, яка з обуренням відреагувала на рішення депутатів Верховної Ради приєднатися до МПА і яка звернулася з відкритим листом до Президента України.Цей текст був розповсюджений серед учасників збору солдатських матерів, який відбувся 4 — 5 березня цього року в м. Києві.

звернення

Вельмишановний Леоніду Даниловичу!

Ми висловлюємо глибоке обурення авантюрою, яку здійснила ліва більшість Верховної Ради.

Міжпарламентська асамблея — це перший крок до пастки, в першу чергу для нашої молоді, яка буде брати участь в усіх «миротворчих» акціях, що здійснює Росія, виходячи виключно із своїх імперських амбіцій. Ми не хочемо, щоб наші хлопці гинули у Таджикистані, в Абхазії, на Північному Кавказі. Ми не хочемо, щоб наші матері ховали синів, що загинули у мирний час, як це було під час злочинного втручання в Афганістані або не менш злочинної бійні у Чечні.

Ми звертаємось до Вас, шановний пане Президенте, з вимогою, як матері, не підтримувати цю Постанову ВР, що була ухвалена під брутальним тиском Голови Верховної Ради з порушенням регламенту: товариш Ткаченко, виконуючи обіцянки, які він дав у Москві, протягнув це рішення тільки після п’ятого голосування!

Навіть на Сході України статистичні опитування показують, що ідею вступу до МПА не підтримує більшість громадян. Цікаво, чиїх дітей погонять у «гарячі точки»  СНД — звісно не товариша Ткаченка і тих депутатів, які голосували за вступ до МПА.

Ми вимагаємо не входити ні в які сумнівні союзи — нічого, крім біди з цього не вийде.

 Поділитися