MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

ЗАЯВА ТЕЛЕКАНАЛУ СТБ

29.12.1999   
Телеканал СТБ неодноразово висвітлював неоднозначну ситуацію щодо власної ліцензії на використання радіочастот, вважаючи її штучно створеною.

Наскільки нам відомо, ситуація має бути вирішена шляхом розгляду у Міжвідомчій комісії з питань ліцензування використання радіочастот. До її врегулювання керівництво каналу утримувалося від будь-яких подальших публічних коментарів, щоб, по-перше, не створювати навколо суперечки ще більшої суспільної напруги, по-друге, сподіваючись, що прийняття рішення колегіальним органом, яким є Міжвідомча комісія, буде проходити за участю всіх сторін, і саме це надасть нам можливість у повній мірі викласти свою позицію та аргументи. У випадку, якщо засідання Міжвідомчої комісії відбудеться кулуарно, без участі СТБ, за словами президента каналу Дмитра Прикордонного «всім стане зрозуміло, що справа зовсім не в ліцензії».

На сьогодні нас ніхто офіційно не повідомляв, коли відбудеться засідання щодо нашого питання, тому ми і надалі, до його вирішення, утримуємося від коментарів.

Ми змушені ще раз продекларувати таку позицію у тому числі і у зв’язку з сьогоднішньою публікацією однієї з київських газет, присвяченій цій темі.

Повідомляємо, що ЗАО «Міжнародний Медіа Центр — СТБ» ще 4 червня направив у Міжвідомчу комісію з питань ліцензування радіочастот всі необхідні матеріали на отримання нової ліцензії, які не були розглянуті протягом 30 днів, як того вимагає діюче законодавство України у галузі зв’язку.

21 липня 1999, м..Київ

 Поділитися