MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Найновіший довідник донорських організацій

27.12.2000   

Центр інновацій та розвитку пропонує своє нове видання — книгу “Путівник до закордонних джерел фінансування українського неприбуткового сектора”. Довідник вміщує інформацію про закордонні донорські програми, що можуть бути корисними для українських неприбуткових організацій.

Довідник було створено у відповідь на численні запити громадських організацій України. Спершу він вийшов як путівник “Fuпdiпg fог сіvіl sосіеtу: А Guide to U.S. Grantmakers Giving in Ukгаіпе”(1998), до якого увійшли відомості про 25 американських організацій, що надають гранти українським неприбутковим організаціям.

Друге видання, яке пропонується вашій увазі, містить інформацію про 68 міжнародних організацій та програм, що можуть посприяти розвитку “третього сектора” в Україні.

Інформація для створення книги збиралась у 2000 р. Працівники Центру інновацій та розвитку контактували з усіма вказаними в довіднику організаціями, щоб дістати найновіші дані, найбільш цікаві для представників українських неприбуткових організацій.

Книга вийшла англійською мовою, оскільки вона надає термінологію відповідного фонду. Звертаючись до зарубіжних донорів, українські неприбуткові організації мають конкурувати за ті ж самі гранти, скажімо, з американськими НДО.

Відтак до донора ми маємо говорити його мовою, з притаманною йому лексикою. Але внаслідок перекладу (фактично ж — подвійного) ключова інформація опису проектів також може зазнати певного викривлення.

Саме тому ми вважаємо, що немає сенсу робити український переклад цього видання, бо саме в такому вигляді воно буде більш корисним.

Одним словом, книга буде надзвичайно цікавою для керівників громадських організацій, а також стане незамінним посібником для тих, хто шукає поза Україною кошти для діяльності своєї організації.

Путівник до закордонних джерел фінансування українського неприбуткового сектора: Довідник (англійською мовою) / Укладачі: Девід Коеніг та Олександр Сидоренко. — Київ: Центр інновацій та розвитку. 2000. -160 с. ISBM 966-7345-30-0

Цей довідник та інші видання Центру інновацій та розвитку можна набути за адресою: вул.Експланадна, 28, оф. 6,

Тел./факс: (044) 246-7205
e-mail: [email protected]    

 Поділитися