MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Харківщина: У селі Оскіл загинуло сім мирних мешканців, з них двоє дітей

28.03.2022   
27 березня ворожий артилерійський обстріл забрав життя хлопців семи та шістнадцяти років. Того ж дня на дорозі між селами Шевелівка та Гусарівка Ізюмського району було виявлено розстріляний окупантами автомобіль. У ньому рятувальники знайшли загиблу родину: жінку, чоловіка та 3-річну дитину.

Фото: телеграм-канал Омбудсмана Людмили Денісової

Як повідомляє Харківська обласна прокуратура, вчора, 27 березня, військовослужбовці російської армії здійснили артилерійський обстріл с. Оскіл Ізюмського району Харківської області. В одному з пошкоджених будинків загинуло 4 особи, в тому числі 7-річний хлопчик. 4-річна дитина отримала поранення. В інших частинах села під час обстрілів загинули ще 3 людини, серед яких 16-річний хлопець. Чотири особи отримали поранення.

Прокуратурою розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Крім того, вчора, 27 березня, на дорозі між селами Шевелівка та Гусарівка Ізюмського району Харківської області виявлено розстріляний окупантами автомобіль. У ньому рятувальники знайшли загиблу родину: жінку, чоловіка та 3-річну дитину.

За повідомленням голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, за минулу добу російські окупаційні війська нанесли близько 59 артилерійських та мінометних обстріли. НАйбільше постраждали райони Салтівки, Олексіївки, П’ятихаток, Чугуїв, Дергачі. Зафіксовано близько 180 обстрілів противником з РСЗВ, у тому числі типу «Смерч». Це заборонені відповідними міжнародними договорами касетні боєприпаси.


Станом на 10 годину 28 березня 2022 за даними Єдиного реєстру досудових розслідувань, а також інших джерел, які потребують підтвердження, з початку вторгнення Російської Федерації в Україні загинуло 143 дітей (4 за останню добу) та постраждало 216 дітей (9 за останню добу).

 Поділитися