MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Хронологія подій у Маріуполі під час російсько-української війни. 28 лютого 2022 року

08.04.2022   
ХПГ документує міжнародні злочини (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинені російськими окупантами в Маріуполі. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Зруйновані будівлі у Сартані. © 0629.com.ua

Харківська правозахисна група документує міжнародні злочини (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини), імовірно вчинені російськими окупантами в місті Маріуполь Донецької області.

Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається. Ваші свідчення мають для нас особливе значення, оскільки в місті відсутній зв'язок, і інформації у відкритих джерелах дуже мало.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.

Підсумки п'ятого дня війни російських окупантів проти народу України.

Маріуполь під контролем українських військових. Ведеться позиційне протистояння.

Околиці під обстрілом. Постраждали приватні будинки у Старому Криму. Вже декілька днів під страшними обстрілами знаходиться Сартана та Лівобережний район Маріуполя.

Ранок для тисяч жителів грецького селища Сартани розпочався черговим навмисним обстрілом з боку російських окупантів. Працювала авіація ворога. Бомби впали на житлові будинки (https://t.me/mariupolrada/8602https://www.0629.com.ua/news/3339850/sartana-vcergove-popala-pid-vorozij-obstril-pid-zavalami-ludi-aki-potrebuut-evakuacii).

До лікарні доправляють дітей (https://t.me/mariupolrada/8614).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення):

Постраждали 50 мирних жителів.

Кількість загиблих: 5.

На лікуванні перебувають 62 особи (https://t.me/mariupolrada/8617).

Снаряди потрапили в будинки на вулицях 9 травня, Київська, Пейзажна, Станіславського, провулок Ясний.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою: https://khpg.org/mariupol.

 Поділитися