MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Ранковий обстріл Львова: окупанти вбили сім осіб

18.04.2022   
ХПГ-інформ

Львів, наслідки обстрілу, 18 квітня 2022 року, фото: Суспільне

Вранці 18 квітня російські війська завдали ракетного удару по західній частині Львова, району поблизу залізниці. Ракета влучила станцію технічного обслуговування автомобілів. Внаслідок обстрілу загинуло сім осіб, 11 отримали поранення, серед них – одна дитина. Радник Офісу президента Михайло Подоляк повідомив про 5 вибухів.

Більшість загиблих – працівники СТО. Ударна хвиля вибила вікна у восьми багатоповерхівках та школі. Згоріло сорок автомобілів. 

Як повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, ракети на Львів були запущені з літаків з Каспійського напрямку. Три з них потрапили у військові склади, які не використовувались за призначенням. 

Є інформація, що удар було завдано керованими ракетами, які під час польоту змінили напрямок.

«Я думаю, що це було попередження для багатьох львів'ян і осіб навмисно переміщених, які зараз у Львові, щоб не нехтували сигналами повітряної тривоги. Можливо, Львів був розслаблений у цьому плані… Відомо, що візуально в Івано-Франківській області, коли долітали ракети, вони летіли в одному керунку. На блокпостах, є інформація, що бачили, як вони повернули у напрямку Львова. Це були керовані ракети, які летіли в одному напрямку, повітряна тривога попереджала, що летять ракети у сторону західної України, й вони були направлені на Івано-Франківськ, але в останній момент були повернуті у напрямку Львова», – цитує Уніан депутата Львівської міськради Андріана Гутника.

За повідомленням міського голови Андрія Садового, постраждала від обстрілу  дитина – трирічний харків’янин Артем, який разом з мамою рятується від війни у Львові. Його життю нічого не загрожує.

Від початку російського вторгнення Львів прийняв понад 200 тисяч вимушених переселенців.

 Поділитися