MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 квітня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 квітня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 квітня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 квітня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 травня 2022 року

07.05.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу Богодухова, 7 травня, фото: Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 7 травня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


9:10 – з’явилось повідомлення про влучання снаряду в районі міста Красноград (https://t.me/truexanewsua/45598, https://t.me/kharkivlife/37874).

10:00 – за інформацією Харківської обласної військової адміністрації, 7 травня від ворожих обстрілів постраждав об’єкт критичної інфраструктури у Красноградській громаді. За попередніми даними, окупанти завдали 2 удари після 8 ранку. Від обстрілів постраждали навколишні будівлі, автомобілі. На час публікації повідомлення передавалося, що жертв серед населення немає. Також було зазначено, що інформація буде уточнюватися та доповнюватися (https://t.me/kharkivoda/4625, https://t.me/suspilnekharkiv/12324, https://suspilne.media/236810-na-harkivsini-okupanti-pocilili-v-obekt-kriticnoi-infrastrukturi/, https://news.liga.net/ua/region_news/news/rf-s-utra-dvajdy-udarila-po-krasnogradu-harkovskoy-oblasti-postradal-kriticheskiy-obekt, https://t.me/truexanewsua/45609, https://t.me/kharkivlife/37880).

10:44 – повідомляється, що на час опублікування тексту російські війська продовжують обстріл селища міського типу Золочів Харківської області (https://t.me/kharkivlife/37882).

14:09 – за інформацією Харківської обласної військової адміністрації, 7 травня російські окупаційні війська обстріляли село Коробочкине Чугуївського району. Внаслідок обстрілу загинула 28-річна жінка. Повідомляється, що ворожий снаряд потрапив в приватний будинок (https://t.me/kharkivoda/4630, https://t.me/suspilnekharkiv/12337, https://t.me/kharkivlife/37904).

15:22 – опубліковані фото наслідків обстрілу міста Богодухів, який стався вночі. У першоджерелі видно пошкодження, ймовірно, адміністративних будівель та транспортних засобів (https://t.me/kharkivlife/37910).

16:52 – з’явилось повідомлення про ще одне влучання в одному із районів міста Харків (https://t.me/kharkivlife/37923).

17:28 – згідно з повідомленням Харківської обласної прокуратури, 7 травня близько 2 години ночі російські військові обстріляли місто Богодухів. Внаслідок обстрілу сталася пожежа чотирьох вантажних транспортних засобів та нежитлової будівлі. Крім того, пошкоджено дев’ять транспортних засобів, які належать місцевому підприємцю. Досудове розслідування здійснюється СВ Управління СБУ в Харківській області (https://t.me/c/1486276212/3773, https://suspilne.media/236907-rosia-obstrilala-bogoduhiv-na-harkivsini-poskodzeni-13-transportnih-zasobiv/, https://t.me/suspilnekharkiv/12352).

18:10 – опубліковане фото наслідків влучання снаряду на територію однієї зі шкіл міста Харків (https://t.me/kharkivlife/37930).

18:10 – повідомляється, що троє людей отримали поранення в тимчасово окупованих Руських Тишках, медикам екстреної допомоги вдалося вивезти їх звідти до Харкова (https://t.me/suspilnekharkiv/12354).

18:51 – за інформацією «Суспільне Харків», російські військові 7 травня обстріляли залізничні колії у селищі Івашки у Золочівській громаді. Пошкоджені два вагони з пшеницею. Людей не зачепило, повідомив голова громади Віктор Коваленко. За його словами, внаслідок обстрілу самого Золочева протягом дня зруйнований один житловий приватний будок, ще одна оселя пошкоджена вибуховою хвилею. Станом на 18:00 загиблих та поранених у громаді немає (https://t.me/suspilnekharkiv/12359, https://t.me/kharkivlife/37933).

20:40 – повідомляється, що в одному із населених пунктів Харківської області горить житловий будинок. Причина уточнюється (https://t.me/kharkivlife/37939, https://t.me/kharkivlife/37943).


Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення):

За інформацією Голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, окупанти продовжили обстрілювати мирних мешканців Харківщини. Сьогодні ворог обстріляв населені пункти Чугуївської, Золочівської, Красноградської громад (https://t.me/synegubov/3118).

Також було повідомлено, що з окупованих Руських Тишок до Харкова медикам екстреної допомоги вдалося вивезти трьох поранених цивільних. Їм надають всю необхідну допомогу (https://t.me/synegubov/3118).

За інформацією «Суспільне Харків» із посиланням на повідомлення Голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова в телеефірі 7 травня, внаслідок обстрілу селища міського типу Золочів загинула медсестра. Також повідомлялося, що протягом доби одна людина загинула на Чугуївщині, у Харкові – четверо поранених (https://t.me/suspilnekharkiv/12363, https://t.me/kharkivlife/37944).

За інформацією Дергачівської міської ради, за останню добу окупаційні війська знову здійснювали артилерійські бомбардування житлових масивів Дергачівщини. Постраждали приватні будинки у Руській Лозовій, Слатине та Прудянці. Також повідомляється, що сьогодні був чи не перший день з початку війни, коли по місту Дергачі не було прильотів. Також за останні 24 години ми не отримували інформацію щодо постраждалих цивільних осіб (https://t.me/der_rada/1011, https://t.me/suspilnekharkiv/12364).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися