MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  8 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 травня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 травня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 травня 2022 року

15.05.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини), імовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Північна Салтівка, фото: t.me/hueviykharkov
Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини), імовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 15 травня. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Уранці російські війська обстріляти села Руські Тишки та Петрівка Циркунівської громади Харківського району (https://t.me/suspilnekharkiv/12747).

О 9-й ранку російські війська з боку окупованої Козачої Лопані з артилерії обстріляли село Світличне Золочівської громади Богодухівського району. Пошкодження отримали  декілька будинків і квартири у двоповерховому будинку, загиблих немає (https://suspilne.media/239654-okupanti-z-artilerii-obstrilali-selo-poblizu-zoloceva-na-harkivsini/).

Приблизно о 10-й годині російські війська обстріляти село Тернова Липецької громади Харківського району (https://t.me/suspilnekharkiv/12747).

Також російські війська обстріляли Шевченківський район Харкова та Салтівку, у результаті цього чотири людини зазнали поранень (https://t.me/suspilnekharkiv/12782). 

 Удень року ворог обстріляв населені пункти в Чугуївському районі, у результаті чого травмовано двох осіб (https://t.me/suspilnekharkiv/12782).

15 травня 2022 року російські війська обстріляли  село Черкаські Тишки Циркунівської громади Харківського району. (https://suspilne.media/239962-zurnalisti-ukrainskogo-vidanna-zaborona-potrapili-pid-obstril-na-harkivsini/).


Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення):

Поранення цивільних – 6 осіб.

Пошкоджених об’єктів – 3 осіб.

Загалом за добу рятувальники здійснили 11 оперативних виїздів, з яких: на ліквідацію пожеж – 10, у т. ч. пожеж спричинених обстрілами – 3, пожеж, що сталися з інших причин – 7; також 1 раз для надання допомоги населенню.

3 пожежі, спричинені ворожими обстрілами, сталися в Харківському районі області. Силами піротехнічних підрозділів ДСНС знешкоджено 44 ворожих боєприпаси (https://www.facebook.com/MNSKHARKIV/posts/pfbid0L1rpEjz9nUEG3PwA9BYPrRJWH9n511Wx53cw2wUxqzaWFoZUu9Af6w4MstaWw3K1l).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися