MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 серпня 2022 рокуПів року повномасштабної війни: Харківська областьХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  22 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 серпня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 серпня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 серпня 2022 року

25.08.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Коробочкине Чугуївського району, 14 червня, фото: ДСНС

Коробочкине Чугуївського району, 14 червня, фото: ДСНС

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 25 серпня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


У ніч на 25 серпня російські військові випустили в напрямку Харкова дві ракети, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. За його словами, одна вибухнула в повітрі, інша впала у Чугуївському районі. Поранених немає (https://suspilne.media/274697-okupanti-v-nic-na-25-serpna-zapustili-dvi-raketi-v-napramku-harkova-sinegubov/).

Протягом доби російські військові обстрілювали Чугуївський та Богодухівський райони Харківської області. В результаті обстрілів пошкоджені житлові будинки, господарчі споруди, цивільні промислові об'єкти, знищено кілька автомобілів, сталися пожежі (https://t.me/synegubov/3989).

Внаслідок обстрілу с. Леб'яже  Чугуївського району Харківської області, снаряд влучив у житловий будинок. Загинув 62-річний чоловік. Його 41-річна дружина отримала поранення та була госпіталізована. Її стан медики оцінюють як стабільний. Поранення легке (https://t.me/suspilnekharkiv/16447, https://t.me/synegubov/3982).

Також протягом доби обстрілювали майже всі населенні пункти Дергачівської об’єднаної громади Харківського району Харківської області, підконтрольні ЗСУ. (https://www.facebook.com/Zadorenko/posts/pfbid02er1xZGecbHR6Pn4t4EDDxscpSvWBuDZjsh7kAxwJwBq3tQUbJeh98QPhn9ZTjakhl).

Зазнали обстрілів із ствольної та реактивної артилерії об’єкти в районах населених пунктів Соснівка Красноградського району, Руські Тишки, Перемога,  Дементіївка, Слатине Харківського району, Борщова, Мосьпанове, Рубіжне  Чугуївського району та с. Гусарівка Ізюмського району (https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02CrNYNgAzHnYDnWCAxtEgBxsHd5sAkksd9bBoaZePVs5yDFVpSpFQgqikHfs2rDWUl).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення):

Вбито щонайменше 2 цивільні особи.

Поранено щонайменше 2 цивільні особи.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше 8 об’єктів цивільної інфраструктури

Загалом за добу рятувальники здійснили 46 оперативних виїздів, з яких:  на ліквідацію пожеж — 34, у т.ч. пожеж, спричинених військовими діями — 6, 1 — аварійно-рятувальні роботи, 10 — для надання допомоги населенню, комунальникам та поліції, 1 — інші виїзди.

Пожежі, спричинені ворожими обстрілами, трапились у Богодухівському (1), Чугуївському (4) та Харківському (1) районах області.

За добу піротехніки ДСНС ліквідували 11 ворожих вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2566). 

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися