MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  12 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 вересня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 вересня 2022 року

13.09.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Лозова, 13 вересня, © Харківська обласна прокуратура

Лозова, 13 вересня, © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 13 вересня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Близько 3 години ночі російські військові завдали ракетний удар по м. Лозова Лозівського району Харківської області. Внаслідок влучання ракети повністю руйновано будівлю школи (https://t.me/prokuratura_kharkiv/5896).

Протягом доби російські військові обстрілювали Ізюмський (https://t.me/synegubov/4203) та Чугуївський (https://t.me/synegubov/4203) райони Харківської області. Внаслідок обстрілу поранення отримала 1 людина в Ізюмському та 1 людина в Чугуївському районі. Також протягом доби російські військові обстрілювали Куп’янський район Харківської області. Внаслідок обстрілу поранення отримала 1 людина (https://t.me/synegubov/4203).

У деокупованому м. Балаклія Ізюмського району Харківської області загинув енергетик: під час виконання ним службових обов’язків щодо відновлення електропостачання у місті він підірвався на розтяжці, залишеній російськими військовими (https://suspilne.media/281683-u-deokupovanij-balaklii-zaginuv-energetik-pidirvavsa-na-roztazci-okupantiv/).

Загалом за добу рятувальники здійснили 27 оперативних виїздів, з яких: 6 — на ліквідацію пожеж, спричинених військовими діями; 5 — на аварійно-рятувальні роботи, 11 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 1 — на ліквідацію наслідків ДТП, 4 — інші виїзди.

Рятувальники 5 разів були задіяні при проведенні аварійно-рятувальних робіт та розбору завалів. Роботи проводились на об’єктах критичної інфраструктури, адміністративній будівлі, навчальному закладі, 2-х поверховому житловому будинку в Лозівському, Харківському та Ізюмському районах області та в місті Харкові.

За добу піротехніки ДСНС ліквідували 105 ворожих вибухонебезпечних предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2614).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Вбито щонайменше 1 особу.

Поранено щонайменше 3 осіб.

Пошкоджено не менше 2 цивільних будівель.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися