MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Розслідування геноциду в Україні: проблемні питання | Анонс вебінару

06.10.2022   
На вебінарі 13 жовтня обговоримо, що не так із доведенням того, що Росія справді вчиняє геноцид в Україні, та що треба робити вже зараз, щоб злочин, який вимагає найвищого стандарту доведення, не залишився безкарним.

[геноцид genocide]

Харківська правозахисна група проводить вебінар, на якому обговоримо, що не так із доведенням того, що Росія справді вчиняє геноцид в Україні, та що треба робити вже зараз, щоб злочин, який вимагає найвищого стандарту доведення, не залишився безкарним.

Дата і час проведення вебінару: 13 жовтня 2022 року, 11:00 за Києвом

Тривалість: півтори години

Для отримання посилання на вебінар потрібно пройти коротку реєстрацію.

Спікери:

  • Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи
  • Тетяна Самодерженкова, адвокатка з Маріуполя
  • Юлія Полєхіна, юристка, Правозахисна група СІЧ

Модератор: Денис Волоха, медіадиректор Харківської правозахисної групи

Запрошуємо до виступів та обговорень усіх охочих. Якщо ви бажаєте бути спікером, будь ласка, напишіть про це на [email protected], вказавши, як вас представити та про що буде ваш виступ.

Після всіх виступів буде Q&A та обговорення.

Подія на фейсбуці

Харківська правозахисна група є учасницею ініціативи t4pua.org.

Вебінар проводиться за проєктом “Узагальнення та розповсюдження даних про злочини, скоєні російськими військовими в Україні”, підтриманого Посольством США в Україні.

 Поділитися