MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Маріуполі російські окупанти скинули авіабомбу на Драматичний театр

16.03.2022   
ХПГ-інформ

Результат авіанальоту на Маріуполь, розбитий Драматичний театр, 16 березня 2022 року

Російська авіація розбомбила Драматичний театр у Маріуполі.  У ньому ховалися від нальотів сотні містян, серед них – багато дітей. Багато маріупольців просто жили в ньому останнім часом, адже через війну втратили своє житло. Зараз кількість жертв невідома. Обстріли тривають.

Про трагедію повідомила Маріупольська міськрада: «Сьогодні рашистські війська цілеспрямовано та цинічно знищили Драматичний театр у самому серці Маріуполя. Літак скинув бомбу на будівлю, де ховалися сотні мирних маріупольців. Оцінити масштаб цього жахливого та нелюдського вчинку поки що неможливо, бо в місті тривають обстріли житлових кварталів. Відомо, що після бомбардування зруйнувалася центральна частина Драматичного театру, а уламками завалило вхід у бомбосховище, що знаходилося в будівлі. Інформація щодо постраждалих уточнюється».

Драмтеатр у Маріуполі

Кілька днів тому про прихисток у Драматичному театрі Маріуполя розповідали журналісти Суспільного: «Нині під його дахом зібралось близько 1000 людей, які не мають більше дому і змушені шукати інше безпечне місце. Тепер на сцені сплять люди, гардероб перетворився на їдальню, а актори, які раніше розважали глядачів, – волонтери та допомагають усім пережити цей страшний час. Серед тих, хто нині розмістився в драмтеатрі, є багато дітей та хворих, що потребують особливої уваги медиків та турботи».

Крім того, сьогодні російсьські окупаційні війська обстріляли автоколону з біженцями, які тікали з Маріуполя. Відомо про 5 поранених, дитина у важкому стані.


Місто перебуває в облозі з 3 березня. Його постійно оюстрілює російська армія. За словами радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, кількість жертв у Маріуполі  наближається до 20 тисяч.

 Поділитися