MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Уряд: Руйнування майна можна буде фіксувати через «Дію» 

27.03.2022   
ХПГ-інформ

Мікрорайон "Сонячний", 20 березня 2022 року, фото: t.me/truexanewsua

Вже за тиждень почне працювати механізм фіксації збитків кожного українця, чиє майно зруйнувала війна, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

Учора, 26 березня, Кабінет Міністрів прийняв постанову про порядок збору та обліку інформації про пошкоджене та знищене внаслідок бойових дій нерухоме майно через портал та застосунок «Дія».

«За тиждень після набрання постановою чинності кожен українець, чию домівку зруйнувала війна, зможе через Дію надіслати повідомлення й зафіксувати факт пошкоджень, аби ми мали можливість підрахувати збитки й оцінити, скільки коштів потрібно Україні на відбудову», – заявив Денис Шмигаль.

Від початку війни станом на 26 березня російська армія знищила близько 4500 житлових будинків, близько 100 підприємств, близько 400 навчальних закладів і 150 закладів охорони здоров'я.

Харківська правозахисна група наводить чекліст дій, які слід зробити тим, хто постраждав від збройної агресії РФ, для належної фіксації шкоди.

 Поділитися