MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Кількість загиблих на Краматорському вокзалі зросла до 50

08.04.2022   
ХПГ-інформ
Серед них – п’ятеро дітей.

«П’ятдесят загиблих, із них п’ятеро - діти, – заявив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. – На цей момент до лікарень було доправлено 98 осіб. Очікуємо, що за медичною допомогою протягом одного-двох днів будуть звертатися й інші постраждалі, тож кількість жертв буде постійно змінюватися».

38 людей загинули одразу на вокзалі. Серед поранених, яких доправили до лікарень, – 16 дітей, 46 жінок та 36 чоловіків. Дванадцятеро з них померли у медзакладах. 

Голова Дніпропетровської військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що частину поранених забрали до лікарень Дніпропетровської області.  

Сьогодні вранці російські військові вдарили по залізничному вокзалу Краматорська ракетою. В момент атаки на вокзалі перебували чотири тисячі людей, адже відбувається евакуація мешканців Донеччини. 

«Останні тижні Краматорськ був найбільшим хабом для евакуації людей з Донецької та Луганської області. З 10 години починається відправка перших потягів. Вони навмисне це зробили у мить, коли там було близько 4 тисяч людей», — розповів в ефірі телемарафону мер Краматорська Олександр Гончаренко.

У перші хвилини після обстрілу в російських телеграм-каналах з’явилося повідомлення, в яких стверджувалося, що російські військові «працюють по скупченню бойовиків ВСУ». Згодом ці сторінки почали підчищати. А підконтрольні рф деенерівські бойовики поспішили звинуватити в обстрілі українські війська.

 Поділитися