MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Харківські паралімпійські чемпіонки продають свої медалі

12.04.2022   
ХПГ-інформ
Отримані гроші вони віддадуть на відновлення Харківського університету імені В.Н.Каразіна.

Людмила Ляшенко та Марина Литовченко, фото з фейсбук-сторінки Noc Kharkiv

Харківські спортсменки, паралімпійські чемпіонки Марина Литовченко та Людмила Ляшенко, вирішили виставити свої медалі на своєрідний аукціон, щоб допомогти рідному університету, який постраждав від російських бмбардувань та обстрілів. Про це вони заявили на своїх фейсбук-сторінках. 

«Я вирішила продати найдорожчу зі своїх нагород - золоту Паралімпійську медаль з Токіо 2020, щоб університет жив і повноцінно працював. Особливо символічним є те, що у напівфіналі та фіналі Паралімпіади у Токіо я з рахунком 3:0 обіграла двох представниць Росії! – написала Марина Литовченко. – Сьогодні моя країна демонструє незламний дух та жагу до такої необхідної перемоги. Кожен день моє місто Харків та мій Університет героїчно тримається. Давайте допоможемо разом йому вистояти!»

Марина Литовченко, фото з фейсбук-сторінки спортсменки

Подругу підтримала і Людмила Ляшенко: «Я вирішила доєднатися до цієї благодійної акції, адже неодноразово я була у стінах цього величного Університету з більш ніж 200-річною історією. Ми неодноразово з соціологічним факультетом та Мариною організовували інклюзивні заходи, які демонстрували, що людяність та взаємна підтримка - це такі важливі складові життя у цьому Університеті. Я виставляю на продаж дві свої медалі з Паралімпіади 2018 року - золото та бронзу. Це ті медалі, що далися мені неймовірно важко, але я хочу поділитися часткою себе - це як символ своєї безмежної підтримки!»

Людмила Ляшенко, фото з фейсбук-сторінки спортсменки

Стартова ціна медалей обох спортсменок 10000$. Всі бажаючі взяти участь в аукціоні можуть писати у коментарях під відповідними постами у фейсбук або в особистих повідомленнях  Людмилі та Марині.

Фото з фейсбук-сторінки Марини Литовченко

Харківський національний університет імені Каразіна від 24 лютого зазнав значних руйнувань. Постраждали як центральні корпуси, так і будівлі факультетів, розташовані в різних районах міста. Зокрема, 2 березня було зруйновано корпус Соціологічного факультету.

Кілька разів російські війська обстрілювали з реактивної артилерії будівлю Фізико-технічного факультету ХНУ в районі П’ятихаток.

 Поділитися