MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 квітня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 квітня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 квітня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 квітня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 квітня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 03 квітня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 02 квітня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 квітня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 березня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 березня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 квітня 2022 року

09.04.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 9 квітня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Руйнування на Павловому Полі, 9 квітня 2022 року, фото: Суспільне

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 9 квітня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


9.04.2022 року російські військові обстріляли район м. Харкова Павлове поле. В результаті обстрілу пошкоджено житловий багатоповерховий будинок, в одному з під’їздів зруйновані перекриття між усіма поверхами – квартири обвалилися всередину. На місці вибуху утворилася вирва глибиною зо п’ять метрів. За попередньою інформацією, загиблих немає. Рятувальники знайшли і витягли з-під завалів сімох людей, які не отримали значних травм (https://t.me/suspilnekharkiv/10968, https://t.me/truexanewsua/40159, https://t.me/DSNS_Kharkiv/1691 ).

9.04.2022 року снаряд влучив в район м. Харкова Олексіївка. Пошкоджено цивільну інфраструктуру (https://t.me/truexanewsua/40097 ).

9.04.2022 року російські військові обстріляли район м. Харкова Салтівку. В результаті обстрілу пошкоджена школа, декілька магазинів та декілька автомобілів (https://t.me/c/1347456995/43891 ).

9.04.2022 року російські військові обстріляли лікарню в м. Ізюм Харківської області (https://t.me/truexanewsua/40268).

Зруйнована лікарня в Ізюмі, 9 квітня 2022 року, фото: t.me/truexanewsua

9.04.2022 року російські військові обстріляли м. Чугуїв Харківської області. Внаслідок обстрілу пошкоджено житлові будинки та близько 10 автівок.  Один із мешканців будинку отримав поранення у вигляді травми ока.

Резюме за день  (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення):

Поранено принаймні одну особу.

Загалом за добу рятувальники здійснили 39 оперативних виїздів, з яких: на ліквідацію пожеж – 31, у т.ч. пожеж спричинених обстрілами – 17, пожеж в екосистемах, спричинених необережним поводженням з вогнем та підпалом – 9, пожеж у приватному секторі та на об'єктах, що сталися з інших причин, не пов'язаних обстрілами – 5; також 3 рази на розбирання завалів та 5 – на допомогу населенню та ліквідації наслідків ДТП.

Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 17 виїздів на гасіння пожеж, спричинених ворожими обстрілами. Так, рятувальники виїздили на гасіння пожеж житлових багатоповерхівок, приватних будинків, гаражів та автомобілів.  Пожежі сталися у майже у всіх районах міста Харкова, а саме: Київському (4), Московському (2), Немишлянському (1), Слобідському (1), Холодногірському (1), Новобаварському (1), Шевченківському (2) та Слобідському (1), а також Ізюмському (2), Чугуївському (1) та Харківському (1) районах області.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 50 виїздів для розмінування боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів. (https://t.me/DSNS_Kharkiv/1703).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися