MENU

Армія рф поцілила ракетами по торговельному центру в Кременчузі

27.06.2022

Пожежа в кременчуцькому торговельному центрі, 27 червня, фото: ДСНС

«27 червня о 15:50 у м. Кременчук внаслідок ракетного обстрілу сталося влучання в одноповерхову будівлю торговельного центру з послідуючим горінням», – повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

ТРЦ охопила пожежа. На момент обстрілу в ньому перебувало понад тисячу цивільних.  

Станом на 17:40 двоє людей загинули, 20 поранених.  Дев’ятеро з них у тяжкому стані. Як повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, рятувальна операція триває.

У ДСНС повідомили, що на місці пожежі задіяні 115 рятувальників та 20 одиниць техніки. До місця пожежі слідує пожежний потяг Укрзалізниці. Зараз задіяні 115 рятувальників та 20 од. техніки.

Пожежа в кременчуцькому торговельному центрі, 27 червня, фото: ДСНС

«Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де було понад тисячу цивільних. ТРЦ палає, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити, – заявив президент України Володимир Зеленський. – Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності. Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів. Росія продовжує виміщати своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність і людяність з її боку марно».


Нагадуємо, що Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою.

 Поділитися