MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Миколаєві ракета влучила у багатоповерхівку: четверо загиблих

29.06.2022   
ХПГ-інформ
Пошукова операція триває.

Наслідки обстрілу Миколаєва, 29 червня, фото: ДСНС

Сьогодні близько шостої години ранку російські військові завдали ракетного удару по Миколаєву. Одна з ракет влучила в житлову багатоповерхівку. Судячи з фото, повністю зруйновані два поверхи одного з під’їздів. Прокуратура підтвердила загибель чотирьох та поранення п’ятьох цивільних. Але рятувальна операція триває. 

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Крім того, сьогодні російські війська продовжують обстрілювати й інші райони області: Баштанський, Миколаївський, місто Очакова.

Нагадаємо, вчора вранціросійська армія обстріляла Очаків,  вбивши трьох людей, серед яких – шестирічна дівчинка. Серед тяжкопоранених – тримісячне немовля. Дитина в комі.

За інформацією Миколаївської ОВА станом на 29 червня від початку російського вторгнення областіі пошкоджено частково або повністю 6225 цивільних об'єктів: 4055 житлових будинків, 40 медичних та 262 навчальні заклади.


Нагадуємо, що Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою.

 Поділитися