MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 липня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 липня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 липня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  20 липня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 липня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 липня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 липня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 липня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 липня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 липня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 липня 2022 року.

24.07.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 24 липня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

На околиці Харкова на вибуховому пристрої підірвався трактор, тракторіст загинув. 24 липня, фото: ДСНС

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 24 липня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


На околиці Харкова цього дня підірвався на невідомому вибуховому снаряді тракторист. В результаті вибуху 40-річний чоловік загинув на місці. Також внаслідок вибуху виникла пожежа, яку загасили рятувальники (https://2day.kh.ua/ua/kharkow/na-okolytsi-kharkova-traktoryst-pidirvavsya-na-vybukhivtsi).

Протягом дня у с. Коробочкине та смт Печеніги, Харківської області кілька разів обстрілювали житлові сектори. У районі поза населеними пунктами виникла пожежа на полі з пшеницею площею в 1 га (https://t.me/tipichnoe_xtz/38916).

Цього ж дня у Богодухівському районі внаслідок обстрілу горів дах складського приміщення фермерського господарства (https://t.me/tipichnoe_xtz/38916). Внаслідок пожежі було пошкоджено декілька будівель, а також господарче приладдя.

Також у цей день було повідомлено про зникнення чоловіка у м. Ізюм Харківської області. Точна дата зникнення невідома (https://t.me/poshuk_znyklyh/29327). 

За інформацією національної поліції, цього дня під удари окупантів потрапили 9 населених пунктів області: Коробочкіне, Барвенково, Черкаська Лозова, Печеніги, Циркуни, Одноробівка, Залиман, Чугуїв, Башкирівка. Внаслідок обстрілів пошкоджень зазнали приватні будинки, господарчі споруди, складські приміщення, будинок культури, навчальний заклад (https://dumka.media/ukr/war/1658732457-u-9-naselenih-punktah-na-harkivshchini-politsiya-zafiksuvala-ruynuvannya-vnaslidok-rosiyskoyi-agresiyi).


Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення) :

Вбито щонайменше 1 людину.

Поранених немає.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше 4 об’єкти, серед яких фермерське підприємство.

За даними ДСНС, за добу рятувальники ліквідували сім пожеж, викликані ворожими обстрілами Харківської області (https://www.objectiv.tv/objectively/2022/07/25/cherez-vijskovi-diyi-na-harkivshhini-spalahnulo-sim-pozhezh-dsns/).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

Матеріал підготовлено Харківською правозахисною групою у межах глобальної ініціативи T4P (Трибунал для Путіна).
 Поділитися