MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

‘Нам соромно за дії нашої країни’, — члени Меморіалу про атаки Росії на електростанції

12.09.2022   
Денис Волоха
Російські правозахисники Олег Орлов та Сергій Давидіс засудили удари російської армії по українським електростанціям на фоні військових успіхів України.

© Вячеслав Мавричев/Суспільне [харківська тец5]

© Вячеслав Мавричев/Суспільне

Російські правозахисники, співголови правозахисного центру “Меморіал” Олег Орлов та Сергій Давидіс засудили удари російської армії по українським електростанціям на фоні військових успіхів України.

“Відповідати на воєнну поразку навмисними атаками на ключові об’єкти цивільної інфраструктури, без яких неможливе життя в містах і селах, — це логіка терористів”, — ідеться в заяві, оприлюдненій на каналі Меморіалу в телеграмі.

Правозахисники акцентують увагу на реакцію на подію російського пропагандиста Дмитра Кисельова, який назвав удари по електростанціям відповіддю на контрнаступ України, додавши, що це “лише початок”.

Увечері 11-го вересня Росія здійснила ракетні удари по українським електростанціям. Було частково зруйновано ТЕЦ-5 біля Харкова, унаслідок чого Харківщина та сусідні регіони було частково знеструмлено. Повідомлялося також про удар по електростанції на Дніпропетровщині. Повітряні сили ЗСУ заявили про 9 збитих ракет системою ПРО.

Місцева влада в різних містах України радить подбати про альтернативне живлення на випадок відключення електроенергії.

 Поділитися