MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 серпня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 серпня 2022 року.

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 вересня 2022 року

05.09.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Смт Золочів, 5 вересня. © Харківська обласна прокуратура

Смт Золочів, 5 вересня. © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 5 вересня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Близько 11 години військовослужбовці ЗС РФ з РСЗВ “Град” обстріляли смт. Золочів Богодухівського району Харківської області. Внаслідок обстрілу пошкоджено сім житлових будинків та автомобіль. Від отриманих травм загинуло двоє чоловіків 39 та 52 років (https://t.me/prokuratura_kharkiv/5728).

Протягом доби військовослужбовці ЗС РФ обстрілювали Харківський, Богодухівський та Лозівський райони Харківської області. Внаслідок обстрілів пошкоджені житлові будинки, господарські споруди, сталися пожежі (https://t.me/synegubov/4061).

5 вересня 2022 року з тимчасово окупованих районів Харківщини евакуювали понад 750 людей (https://suspilne.media/278663-z-timcasovo-okupovanih-rajoniv-harkivsini-5-veresna-evakuuvali-ponad-750-ludej-ta-30-tvarin-veresuk/).

Станом на 5 вересня 2022 року з початку військової агресії РФ проти України у м. Харкові різною мірою пошкоджено та зруйновано понад 30 музеїв та бібліотека імені В.Г. Короленка (https://redpost.com.ua/news/1248704-u-harkovi-okupanti-zruynuvali-30-muzeyiv).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення) :

Вбито щонайменше 2 осіб.

Пошкоджено не менше 9 цивільних будівель.

​Загалом за добу рятувальники здійснили 23 оперативних виїзди, з яких: 10 виїздів

на ліквідацію пожеж, 4 з яких були спричинені військовими діями,2 для проведення аварійно-рятувальних робот, 7 для надання допомоги населенню, комунальникам та поліції, 4 інші виїзди.

За добу піротехніки ДСНС ліквідували 9 ворожих вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2591).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися