MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 серпня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 серпня 2022 рокуПів року повномасштабної війни: Харківська областьХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  22 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 серпня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 серпня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 серпня 2022 року

29.08.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу Київського району Харкова, 29 серпня. © Харківська обласна прокуратура

Наслідки обстрілу Київського району Харкова, 29 серпня. © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 29 серпня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, близько 7:00 російські окупанти завдали удару касетними боєприпасами по Київському району міста. Пошкоджені житлові будинки. Поранення отримав 77-річний чоловік (https://t.me/synegubov/4004, https://t.me/suspilnekharkiv/16542, https://t.me/prokuratura_kharkiv/5636).

За даними поліції Харківської області, обстріл вівся касетними боєприпасами. Пошкоджені житлові будинки (https://t.me/police_kh_region/11698).

За даними Харківського міського голови, з шостої ранку під ударом російської окупаційної армії опинився приватний сектор Київського району міста. Окупанти здійснили обстріл касетними снарядами. (https://t.me/ihor_terekhov/448, https://suspilne.media/275884-vranci-29-serpna-rf-obstrilala-harkiv-terehov/, https://t.me/suspilnekharkiv/16538).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення).

За даними Голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, протягом доби російські окупанти били з реактивної та ствольної артилерії по населених пунктах, що розташовані біля лінії зіткнення в Чугуївському, Харківському, Богодухівському та Ізюмському районах (https://t.me/synegubov/4016).

Як повідомляє Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов із посиланням на дані Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби в Богодухівському районі виявлені тіла 2 жінок, що загинули внаслідок обстрілу 27 серпня. В Ізюмському районі госпіталізована 57-річна жінка з вибуховими пораненнями. В Чугуївському районі госпіталізовані чоловік і жінка 66 та 60 років (https://t.me/synegubov/4016).

За добу нашою організацією було задокументовано 1 випадок ймовірного зникнення цивільного.

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, загалом за добу рятувальники здійснили 17 оперативних виїздів, з яких: на ліквідацію пожеж — 3, 2 — аварійно-рятувальні роботи, 8 — для надання допомоги населенню, комунальникам та поліції, 4 — інші виїзди. Пожеж, спричинених влучанням ворожих боєприпасів, не зафіксовано (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2573).

Харківські рятувальники повідомляли, що за добу піротехніки ДСНС ліквідували 14 ворожих вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2573).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися