MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  12 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 вересня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 вересня 2022 року

14.09.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Київський район Харкова, 14 вересня. © Національна поліція

Київський район Харкова, 14 вересня. © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 14 вересня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


О 23:33 Суспільне повідомило про вибух у місті Харків (https://t.me/suspilnekharkiv/17260).

За даними поліції Харківської області, 14 вересня близько 23:30 російський снаряд впав у лісопосадці в Київському районі Харкова. На місці прильоту утворилася вирва. Попередньо, стріляли з зенітно-ракетного комплексу С-300. Постраждалих немає. Поліцейські Харківського районного управління поліції № 1 провели огляд місця події та зібрали речові докази (https://t.me/police_kh_region/12159,https://t.me/synegubov/4236, https://t.me/suspilnekharkiv/17265).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, протягом минулої доби ворог обстрілював населені пункти Харківської області вздовж лінії зіткнення. Внаслідок обстрілу м. Вовчанськ пошкоджено 5 будинків. На щастя, ніхто не постраждав (https://t.me/synegubov/4236).

За даними Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби в Куп'янському районі підірвався на міні та отримав поранення 54-річний чоловік (https://t.me/synegubov/4236).

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 25 оперативних виїздів, з яких: 9 — на ліквідацію пожеж, 3 — на аварійно-рятувальні роботи, 10 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 3 — інші виїзди (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2615).

Рятувальники Харківщини також повідомляли, що за добу піротехніки ДСНС ліквідували 344 ворожих вибухонебезпечних предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2615).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися