MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 листопада 2022 року

10.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Пошкоджена лікарня в Куп’янську, 3 жовтня

Пошкоджена лікарня в Куп’янську, 3 жовтня

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 10 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом минулої доби російські окупанти продовжили обстріли населених пунктів Харківщини, розташованих вздовж державного кордону з рф та лінією зіткнення. Зокрема, з мінометів, реактивної та ствольної артилерії ворог обстрілював міста і села Харківського, Чугуївського та Куп’янського районів. За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, в Куп’янському районі з пораненням госпіталізований 42-річний чоловік. Крім того, чоловік 76 років звернувся до медиків з пораненням отриманим напередодні. В області тривають роботи з гуманітарного розмінування. За добу знешкоджено 412 вибухонебезпечних предметів. Втім мінна небезпека в області ще дуже висока (https://t.me/synegubov/4745).

До медиків 10 листопада звернулися  двоє людей, які зазнали поранень внаслідок обстрілів Куп’янського району (https://suspilne.media/314374-do-medikiv-zvernulisa-dvoe-ludej-aki-zaznali-poranen-vnaslidok-obstriliv-kupanskogo-rajonu-na-harkivsini/, https://t.me/suspilnekharkiv/19046). 

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 2 людей.

Всього за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 14 оперативних виїздів, з яких: 5 — на ліквідацію пожеж; 2 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 1 — на ліквідацію наслідків ДТП; 3 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 3 — інші виїзди. Пожеж, спричинених ворожими обстрілами, не зафіксовано.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 412 вибухонебезпечних предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2817).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися