MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 листопада 2022 року

08.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Двоє працівників ремонтно-дорожнього підприємства підірвалися на міні у Чугуївському районі, 8 листопада © Харківська обласна прокуратура

Двоє працівників ремонтно-дорожнього підприємства підірвалися на міні у Чугуївському районі, 8 листопада © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 8 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Близько опівдня ЗС РФ обстріляли з гелікоптера житловий сектор с. Івашки Золочівської громади Богодухівського району Харківської області. Внаслідок обстрілу  пошкоджено шість житлових будинків (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6618).

Село Івашки Богодухівського району, 8 листопада © Харківська обласна прокуратура

Село Івашки Богодухівського району, 8 листопада © Харківська обласна прокуратура

Протягом доби ЗС РФ обстрілювали Дворічанську громаду Куп’янського району Харківської області. Внаслідок обстрілів пошкоджена адміністративна будівля та приватне домоволодіння. Крім цього, внаслідок обстрілів поранення отримали дві особ — 42-річна жінка та 31-річний  чоловік. Вони  госпіталізовані до медустанови. Стан пацієнтів середній (https://t.me/synegubov/4722).

Близько 15 години на автотрасі Чугуїв-Мілове поблизу повороту на с. Чкаловське під час виконання дорожніх робіт внаслідок вибуху протитанкової міни загинули двоє працівників ремонтно-дорожнього підприємства, ще двоє — травмовані. (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6618).

Станом на 8  листопада  2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України було зафіксовано 2 577 воєнних злочинів, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 2 321, за ст. 111-1 КК України — 254 та інші (https://t.me/police_kh_region/13333).

Загалом за добу рятувальники здійснили 27 оперативних виїздів, з яких: 7 — на ліквідацію пожеж, 2 з яких спричинено ворожим обстрілом; 1 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 8 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — інші виїзди. 

За добу піротехніками ДСНС вилучено та знешкоджено 635 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2814).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Загинуло щонайменше 2 особи.

Поранено щонайменше 4 осіб.

Пошкоджено  щонайменше 8 цивільних будівель.


Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися