MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23  грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 грудня 2022 року

31.12.2022   

Куп’янськ, 31 грудня. Фото: телеграм-канал Олега Синєгубова

Куп’янськ, 31 грудня. Фото: телеграм-канал Олега Синєгубова
Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 31 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Російські окупанти з мінометів та артилерії завдавали ударів по мирному населенню міст і сіл Харківщини. Під вогнем були Куп’янськ, Вовчанськ та інші населені пункти Куп'янського, Чугуївського та Харківського районів. У Куп’янську внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено господарські будівлі, сталися масштабні пожежі. За даними Обласного центру екстреної медичної допомоги, за добу постраждалих не було.  В області тривають роботи з розмінування. За добу піротехніки ДСНС знешкодили 80 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/synegubov/5215).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше  дві господарські будівлі

Всього за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 17 оперативних виїздів, з яких: 5 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинив ворожий обстріл; 8 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — чергування; 3 — інші виїзди. Пожежа, спричинена ворогом, зафіксована у м. Куп’янську. Горіли господарчі споруди на площі 500 кв.м. Постраждалих не виявлено. Рятувальники 44-ї ДПРЧ разом із колегами з Луганщини боролись з вогнем понад 5 годин. Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 80 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/3053).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися