MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23  грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 грудня 2022 року

27.12.2022   

Харківщина, 27 грудня. Фото: Поліція Харківської області

Харківщина, 27 грудня. Фото: Поліція Харківської області

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 27 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, ворог з артилерії, танків, мінометів та іншого озброєння обстрілював прикордонні райони Харківщини та населені пункти, що розташовані неподалік від лінії зіткнення. Найбільше потерпав Куп’янський напрямок. У місті Куп’янськ та селищі міського типу Куп’янськ-Вузловий обстрілами пошкоджено приватні будинки. Також під ворожим вогнем були населені пункти Харківського та Чугуївського районів (https://t.me/synegubov/5170).

За даними Обласного центру екстреної медичної допомоги, в Куп’янську внаслідок обстрілу 57-річна жінка отримала вибухову травму. Госпіталізована у важкому стані (https://t.me/synegubov/5170).

В Ізюмському районі 23-річний чоловік підірвався на вибуховому пристрої. Доставлений до лікарні у стані середньої тяжкості (https://t.me/synegubov/5170).

Згідно з повідомленням Головного управління ДСНС України в Харківській області, об 11:40 рятувальники 44-ї ДПРЧ виїздили на перевірку території, щойно обстріляної військом окупантів. Виявлено пошкодження чотирьох приватних будинків. Пожеж та постраждалих не зафіксовано (https://t.me/DSNS_Kharkiv/3018).

За даними Головного управління ДСНС України в Харківській області, пожежа, спричинена ворогом, зафіксована у Дворічанській територіальній громаді. На місці виявлено тіло загиблого 55-річного чоловіка. Площа пожежі склала 100 кв.м. На її ліквідацію рятувальникам знадобилося трохи більше години (https://t.me/DSNS_Kharkiv/3018).

Поліція Харківської області повідомляє, що тривають роботи з обстеження та розмінування населених пунктів. Станом на 7:36 ранку 27 грудня працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 2035,2 га. Вилучено 26908 вибухонебезпечних предметів, знищено — 4588 (https://t.me/police_kh_region/14453).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Загинула щонайменше одна людина.

Поранень дістали щонайменше двоє осіб.

За даними Головного управління ДСНС України в Харківській області, за добу здійснено 26 оперативних виїздів, з яких: 7 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинили ворожі обстріли; 1 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 14 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — на чергування; 3 — інші виїзди (https://t.me/DSNS_Kharkiv/3018).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 103 вибухонебезпечних предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/3018).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися