MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 січня 2023 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23  грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 січня 2023 року

02.01.2023   

Підірваний мост у Дворічній, 6 березня 2022 року, фото місцевих жителів

Підірваний мост у Дворічній, 6 березня 2022 року, фото місцевих жителів

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 2 січня 2023 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, минулої доби під ворожим вогнем перебували прикордонні населені пункти Куп’янського, Чугуївського та Харківського районів. Зокрема, ворог обстрілював міста Купянськ та Вовчанськ, смт Дворічна та населені пункти Стрілеча, Стариця, Огірцеве, Охрімівка, Кам’янка, Новомлинськ, Тавільжанка, Лиман Перший, Вільшана, Кучерівка, Орлянка, Курилівка, Кислівка, Котлярівка, Табаївка та Першотравневе (https://t.me/synegubov/5221).

За даними Головного управління ДСНС України в Харківській області, у період з 16:00 до 17:00 у селищі Дворічна та м. Вовчанськ сталися пожежі, спричинені обстрілами з боку окупаційних військ. В обох випадках горіли приватні будинки. Площі цих пожеж склали по 100 кв. м. І в обох випадках підрозділи ДСНС потрапляли під повторні ворожі обстріли. Проте рятувальники виконали свою роботу на совість, ліквідувавши дані пожежі о 18:05 та 18:10 відповідно (https://t.me/DSNS_Kharkiv/3066).

Згідно з повідомленням Головного управління ДСНС України в Харківській області, двічі рятувальники ДСНС виїжджали на перевірку території міста Куп’янська та селища Дворічна, які піддались ворожим обстрілам. Виявлено пошкодження двох приватних домоволодінь. Постраждалих немає, пожеж не трапилось (https://t.me/DSNS_Kharkiv/3066).

Станом на 8:04 ранку 2 січня працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 2038,31 га. Вилучено 26952 вибухонебезпечних предметів, знищено — 4610 (https://t.me/police_kh_region/14548).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Протягом доби від обстрілів ніхто не постраждав (https://t.me/synegubov/5221).

За даними Головного управління ДСНС України в Харківській області, за добу здійснено 25 оперативних виїздів, з яких: 11 — на ліквідацію пожеж, 2 з який сталися внаслідок ворожих обстрілів; 8 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 3 — на чергування; 3 — інші виїзди (https://t.me/DSNS_Kharkiv/3066).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 103 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/3066).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися