MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Допомога для ув’язнених, що були в окупації

07.06.2023   
Якщо ви чи ваші рідні перебували в місцях позбавлення волі в окупації, звертайтеся до Харківської правозахисної групи для отримання правової та грошової допомоги і фіксації воєнних злочинів.

Depositphotos [тюрма ув’язнені в’язниця колонія карцер решітка світло камера дріт]

Depositphotos

Одна з найбільш вразливих груп під час війни — це українські засуджені та заарештовані, що опинилися на окупованій території.

Харківська правозахисна група спільно з Данським інститутом проти катувань Dignity надає безоплатну правову і психологічну допомогу особам, які перебували в місцях позбавлення волі під час окупації. Ви також можете отримати грошову допомогу, якщо ви:

  • були піддані катуванням, жорстокому і нелюдяному поводженню;
  • набули психічного розладу через значні моральні страждання;
  • є родичкою / родичем загиблих унаслідок бойових дій.

Якщо ви або ваші рідні перебували в місцях позбавлення волі в окупації, звертайтеся за вказаними контактами. Так ви не лише зможете отримати потрібну вам допомогу, але і посприяєте документуванню злочинів російської армії та засудженню злочинців у міжнародних судах. Харківська правозахисна група гарантує конфіденційність під час звернень.

Телефон: +380 93 985 2574

Електронна пошта: [email protected]

Контактна особа: Андрій Діденко, координатор програм Харківської правозахисної групи.

 Поділитися