Голоси Маріуполя — фільм Харківської правозахисної групи покажуть в рамках фестивалю Docudays UA
Стрічка була створена у жовтні минулого року. Над фільмом працювали Денис Волоха, медіадиректор Харківської правозахисної групи, який зараз захищає Україну в лавах ЗСУ, координатор програм ХПГ Андрій Діденко та Анна Захарова, авторка короткометражних документальних та ігрових стрічок.
Коли: 10 червня 2025 о 17:40
Де: кінотеатр “Жовтень”, зала “Аншлаг”, вул. Костянтинівська, 26
Придбати квитки можна за посиланням
Показ відбудеться в межах позаконкурсної програма «АРХІВ ВІЙНИ/ДОКАЗИ», яка представить фільми, створені кінематографіст(к)ами, активіст(к)ами, журналіст(к)ами та правозахисниками/-ицями під час повномасштабного російського вторгнення в Україні. У центрі цих робіт — розслідування воєнних злочинів та свідчення постраждалих, передусім цивільного населення.
22 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA цього року відбудеться в Києві з 6 по 13 червня. Після завершення Фестивалю Docudays UA презентує найкращі фільми в регіонах України в межах Мандрівного фестивалю. Покази триватимуть від жовтня до листопада включно.