MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Музей табору смерті Аушвіц: Байдужість є ознакою співучасті

25.02.2022    доступно: in English
ХПГ-інформ
Цей акт варварства осудить історія, а злочинців, сподіваємося, ще й Міжнародний Кримінальний Суд...Неможливо мовчати, коли невинних людей знову вбивають через божевільну псевдоімперську мегаломанію. Співробітники музею Аушвіц висловилися на підтримку України, яка бореться з російською навалою.

Співробітники музею Аушвіц висловилися на підтримку України, яка бореться з російською навалою.  

«Цей акт варварства осудить історія, а злочинців, сподіваємося, ще й Міжнародний Кримінальний Суд...Неможливо мовчати, коли невинних людей знову вбивають через божевільну псевдоімперську мегаломанію. Ми висловлюємо солідарність із громадянами вільної та суверенної України та з усіма росіянами, у яких вистачає сміливості протистояти війні. Сьогодні вільний і демократичний світ має показати, що він вивчив уроки байдужості 1930-х років. Сьогодні очевидно, що будь-яка байдужість є ознакою співучасті», – йдеться в повідомленні.

 Поділитися