MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Понад 370 російських вчених засудили військові дії проти України

25.02.2022    доступно: in English

Російські вчені та наукові журналісти підписали звернення, у якому заявляють про свій рішучий протест військовим діям російської армії на території України.

«Відповідальність за розгортання нової війни в Європі цілком та повністю лежить на Росії», — ідеться у зверненні, опублікованому на сайті trv-science.ru.

Підписанти звернення переконані, що Росія прирекла себе на міжнародну ізоляцію та говорять, що «поважають українську державність, яка будується на реально працюючих демократичних інституціях».

«Ми вимагаємо негайної зупинки всіх військових дій, спрямованих проти України. Ми вимагаємо поваги до суверенітету й територіальної цілісності української держави. Ми вимагаємо миру для наших країн», — підсумовується у листі, який підписали понад 370 людей.

 Поділитися