MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Російські окупанти обстріляли евакуаційний потяг

13.03.2022   
ХПГ-інформ
Загинула провідниця. 

Ілюстративне фото, Укрзалізниця

В ніч з 12 на 13 березня поблизу ст. Брусин у Донецькій області був уражений уламками під час обстрілу пасажирський потяг, який прямував для здійснення евакуаційного рейсу до міста Лиман і мав забрати мешканців Луганської та Донецької областей, повідомляє Укрзалізниця. На момент атаки у потязі не було пасажирів, лише транспортна бригада.

Цю інформацію підтвердив і начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко: «Усю ніч російські літаки та артилерія завдавали ударів по півночі Донеччини. Так, близько 00:00 годин внаслідок авіанальоту зазнав пошкодження евакуаційний потяг “Краматорськ-Львів”. Внаслідок цього цинічного злочину одна людина загинула, одна – поранена».

Поранену жінку відвезли до лікарні міста Слов'янськ.

«Це – жахливий удар по тих, хто щодня рятує цивільних українців і проклав "дорогу життя" для вже понад 2 млн врятованих», – зазначають залізничники. 

Фото: Укрзалізниця

Наразі Укрзалізниця намагається евакуювати бригаду ушкодженого потягу та пасажирів, які чекали евакуації. Серед них – близько 100 дітей.

Від початку російської збройної агресії Укрзалізниця евакуювала близько 250 тисяч дітлахів.


Нагадаємо, за повідомленням Головного управління розвідки 11 березня, під час спроби евакуації з села Перемога (Баришівський район Київської області) в бік села Гостролуччя окупантами була розстріляна колона мирних жителів, яка складалась виключно з жінок та дітей. Загинуло семеро осіб, серед них одна дитина. Кількість поранених невідома.

 Поділитися