MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Обстріл Білгород-Дністровського району Одещини: 21 загиблий

01.07.2022   
ХПГ-інформ
Сьогодні вночі одна з ворожих ракет влучила в дев'ятиповерхівку у селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району на Одещині. Іншою ракетою було частково зруйновано два корпуси бази відпочинку.

Фото: ДСНС

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по селищу Сергіївка Білгород-Дністровського району на Одещині станом на 16:00 становить 21 особу. 

Сьогодні вночі одна з ворожих ракет влучила в девятиповерхівку у селищі Сергіївка Білгород-Дністровському району на Одещині. За інформацією ДСНС, в ній мешкали приблизно 150 людей. Іншою ракетою було частково зруйновано два корпуси бази відпочинку  – в три і чотири поверхи.  

Фото: Суспільне

За повідомленням ДСНС станом на 13:30 в житловому будинку загинуло 16 осіб, а 4    – на базі відпочинку. Поранення отримали 38 людей (37 осіб, серед яких шість дітей, –  в житловому будинку, 1 особа - база відпочинку). Всі вони перебувають у лікарні.

Фото: Суспільне

Роботи тривають, на місці події працюють психологи ДСНС.

2 липня в Одеській області оголошено Днем жалоби за загиблими у Сергіївці.


27 червня армія рф поцілила ракетами по торговельному центру в Кременчузі.  У кремлі підтвердили обстріл, але заявили, що ракета поцілила по Кременчуцькому заводу шляхових машин, а на торговельний центр, мовляв, просто перекинулася пожежа. Цьому суперечать численні свідчення очевидців трагедії. Крім того, російська міністерство оборони заявило, нібито ТРЦ давно не функціонує. Люди у соціальних мережах демонструють чеки на товари, придбанів ТРЦ за кілька годин до атаки.

Нагадуємо, що Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою.

 Поділитися