MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 серпня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 серпня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 серпня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 вересня 2022 року

07.09.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Немишлянський район Харкова, 7 вересня. © Національна поліція

Немишлянський район Харкова, 7 вересня. © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 7 вересня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Вночі російські військові завдали по Немишлянському району Харкова 2 ракетних удари ракетами С-300. Одна з ракет влучила у двоповерхову будівлю, загорілася автомийка, що була поруч, постраждали кафе, крамниці, автомобілі. Друга ракета влучила в землю (https://t.me/synegubov/4080, https://t.me/DSNS_Kharkiv/2598, https://youtu.be/g_yZ3kn4ZP4, https://t.me/police_kh_region/11914).

Близько 4 години ранку російські військові нанесли ракетний удар по м. Зміїв Чугуївського району, ракета влучила в землю поблизу лікувальної установи. На щастя, ніхто не постраждав.  Пошкоджено вікна в одній з будівель. На місці вибуху вилучено уламки ракети 5В55 ракетного комплексу С300 (https://t.me/synegubov/4080, https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid025YrwPFuVfZFVSWGnFh67TMVSR6VRkM5VzfKx2ZGVAYVxX5256yZVc4skrXgMA9nwl&id=100002276907245).

О 19.30 російські військові обстріляли селище Золочів із РСЗВ “Град”. Пошкоджено два будинки, господарчі споруди та енергомережі. Жертв немає (https://suspilne.media/279432-vecirnij-obstril-zoloceva-na-harkivsini-okupanti-vdarili-gradami-golova-gromadi/).

Протягом доби російські військові обстрілювали із артилерії підконтрольні ЗСУ населені пункти Дергачівської об’єднаної громади Харківського району. Били по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій, обстрілювали населені пункти, близькі до лінії розмежування, з танків та мінометів. Внаслідок цього у селі Безруки поранення отримали 73-річний чоловік і 70-річна жінка, у селищі Слатине постраждала 53-річна жінка. Усі травми  — середньої важкості від осколкових уражень тіла (https://www.facebook.com/Zadorenko/posts/pfbid02UQ1ymfVvLwWvkHa3i1pfPpgnJoKu31UpAScdfC7UPiLHMRxcw8SCKShP9iV179iLl).

Також протягом доби російські військові обстрілювали населені пункти Дуванка, Костянтинівка та Уди Богодухівського району, Дементіївка, Борщова, Великі Проходи, Черкаські Тишки, Руські Тишки, Перемога та Байрак Харківського району, Старий Салтів Чугуївського району (https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02MMMRt3eAYT9bSDxdu27E1bxs94vpoS1mfRdUiD4gt2AocQAQGVfs3ewSAjC1nNd8l).

У Куп’янську Харківської області загарбники незаконно утримують близько 40 осіб місцевих громадян у місцевому відділку поліції (https://suspilne.media/279395-u-kupansku-na-harkivsini-okupanti-utrimuut-blizko-40-ludej-u-viddilku-policii-genstab/).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення):

Поранено щонайменше 3 цивільні особи.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше 13 об’єктів цивільної інфраструктури.

За добу рятувальники здійснили 19 оперативних виїздів, з яких: на ліквідацію пожеж — 13, у т.ч. спричинених військовими діями  — 10; 3  — аварійно-рятувальні роботи; 2 – для надання допомоги населенню та комунальникам; 1 — інший виїзд.

За добу піротехніки ДСНС ліквідували 63 ворожі вибухонебезпечні предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2599).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися